>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/16/2006

Валерій АСАДЧЕВ: “Голосуванням “за” відставку уряду ЄХАНУРОВА фракція БЮТ підтвердила правильність рішення Президента про відставку уряду ТИМОШЕНКО”

“Голосуванням “за” відставку уряду Юрія ЄХАНУРОВА фракція БЮТ підтвердила правильність рішення Президента про відставку уряду своєї лідерки Юлії ТИМОШЕНКО”, - заявляє представник фракції Української народної партії, заступник голови комітету ВР з питань бюджету Валерій АСАДЧЕВ, проаналізувавши текст Постанови № 3295-IV. Він говорить:

--У преамбулі Постанови про відставку уряду Юрія ЄХАНУРОВА, зокрема, говориться: За десять місяців 2005 року темпи зростання ВВП зменшилися у 4,8 раза, промислового виробництва – у 4,5 раза. Ціни на паливно-мастильні матеріали підвищилися на 32,5%, на продовольчі товари, послуги – на 7-11%. Темпи зростання інвестицій в основний капітал зменшилися у 10,1 раза”. Але якому саме уряду можна дорікати за ці показники, якщо з 10 місяців 2005 року, про які йдеться в Постанові, понад 7 місяців урядом керувала Юлія ТИМОШЕНКО? Тут також треба врахувати, що економіка має свою інерційність і не змінюється так швидко, як прем’єр-міністри в Україні.

Таким чином, наведене твердження з преамбули постанови фіксує фактичні “досягнення” уряду Юлії ТИМОШЕНКО. Саме тому Президент України і відправив її уряд у відставку. А проголосувавши за цю Постанову, фракція БЮТ тепер погодилася зі справедливістю такого рішення».

До відома. Юлія ТИМОШЕНКО обіймала посаду прем’єр-міністра України з 4 лютого 2005 р. до 8 вересня 2005 р. Юрій ЄХАНУРОВ зайняв посаду прем’єр-міністра України 22 вересня 2005 р. Постанова про його відставку була проголосована 10 січня 2006 р.


Версія для друку На першу сторінку