Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/03/2004

Олександр МОСІЮК: “Угода про ЄЕП – відповідь АЗАРОВА на нищівну критику Президента”

Уряд прийняв рішення направити на ратифікацію до парламенту угоду про формування ЄЕП. Про це 3 березня на засіданні Кабінету міністрів заявив віце-прем’єр-міністр Микола АЗАРОВ. “Таке рішення уряду – відповідь АЗАРОВА на нищівну критику президента”, - вважає голова Аналітичної ради Української народної партії Олександр МОСІЮК.

“Не зважаючи на серію провалів (бюджет 2004, вето Президента Закону 4000-1 та ін.) АЗАРОВ зараз подає на ратифікацію угоду про ЄЕП, хоча ніяких підстав для цього немає, оскільки жодних економічних мотивів створення ЄЕП як не було, так і не з’явилося”, - зазначив аналітик.

Свідченням “недоречності ратифікації угоди про ЄЕП” він називає, зокрема, “економічну газову війну між Білоруссю та Росією”, та також ту обставину, що “жодна дія української влади не піддавалася такій нищівній критиці експертів, як угода про ЄЕП, яка була парафована АЗАРОВИМ всупереч Конституції і законам України”.

“Направлення на ратифікацію до парламенту Угод про формування ЄЕП засвідчило, що Азаров фактично працює в уряді ЯНУКОВИЧА як представник російської держави”, - вважає Олександр МОСІЮК.


Версія для друку На першу сторінку