>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/25/200704:30 PM

ЛЬВІВЩИНА. Самбірська районна рада затвердила звернення до глави держави та чільників коаліції
25 жовтня на 13-ій сесії 5-го скликання з ініціативи УНП Самбірська районна рада затвердила звернення депутатів до Президента та лідерів БЮТ і НУ-НС із переліком законопроектів, які повинна прийняти демократична більшість найближчим часом. Про це повідомив заступник голови Самбірської районної ради та Самбірської районної організації УНП Михайло ПАВЛЮЧИК.
Серед основних пунктів цього пакету пропозицій збереження та розвиток національної ідентичності українців, ключові заходи для боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, створення ефективної політичної системи на основі реальних політичних партій та розвитку АПК, введення в Програму дій коаліції заходів, покликаних забезпечити статус української мови як єдиної державної, визнати пріоритетним розвиток української культури та книговидання.
Депутати від УНП запропонували ухвалити закон ВР про визнання воїнів ОУН-УПА борцями за незалежність України та встановити кримінальну відповідальність за публічне заперечення голодомору 1932-33 років. А також прийняти на сесії рішення про підтримку створення демократичної коаліції та кандидатур В’ячеслава КИРИЛЕНКА на посаду спікера Верховної Ради України та Юліі ТИМОШЕНКО на посаду прем’єр-міністра України.
Михайло ПАВЛЮЧИК, (067) 762-74-31.


Версія для друку На першу сторінку