>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/19/2005

Антон БУТЕЙКО вважає помилковою відмову Уряду включити до структур місцевих державних адміністрацій окремих підрозділів з питань зовнішніх зв’язків та європейської інтеграції

Під час зустрічі з працівниками Запорізької ОДА у форматі відзначення Днів Європи в Україні перший заступник міністра закордонних справ України, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО так прокоментував рішення Кабінету Міністрів “Про структуру місцевих ОДА” (11.05.05, №328):

--Україна не може повноцінно прийти в нову політичну Європу лише зусиллями Києва. Привести Україну до європейських стандартів в усіх сферах життя можна лише спільною наполегливою працею та навчанням як столиці, так і всіх регіонів Української держави. Відмова уряду включити до структур місцевих державних адміністрацій окремих підрозділів з питань зовнішніх зв’язків та європейської інтеграції відбиває застаріле бачення підготовчої роботи по досягненню комлексних критеріїв, необхідних для вступу до ЄС.

Такий підхід ігнорує і досвід інших держав, які нещодавно стали членами ЄС. На мій погляд, не існує серйозних аргументів ні адміністративного, ні фінансового характеру, які могли б виправдати відмову від створення зазначених підрозділів. Це позбавляє регіони зазначених можливостей їх безпосередньої участі, зокрема, в одержанні інформації від структур ЄС і використання їх для розв’язання місцевих проблем. Ми звернулися до Президента України за допомогою, щоб виправити зазначені помилки”.


Версія для друку На першу сторінку