>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/27/200502:23 PM

Олекса ГУДИМА пропонує скерувати гроші від ”Криворіжсталі” на енергозберігаючі технології та молодіжне будівництво

Заступник голови Української народної партії, представник парламентської фракції УНП Олекса ГУДИМА звернувся з депутатським запитом до прем’єр-міністра України Юрія ЄХАНУРОВА та голови ВР Володимира ЛИТВИНА щодо використання коштів, отриманих від приватизації „Криворіжсталі”.

Олекса ГУДИМА запропонував виділити не менше 1 мільярда гривень на запровадження сучасних енергозберігаючих технологій, спрямованих на суттєве зменшення споживання газу в державі. „Україна зобов’язана зменшити своє споживання газу з абсурдних 75 млрд. кубометрів хоча б до 60 млрд. метрів кубічних. Виділені кошти можуть бути найефективніше використані як кредити великим містам на покращення теплопостачання та енергозбереження” – заявив Олекса ГУДИМА.

Ще один мільярд гривень він пропонує скерувати на молодіжне житлове будівництво через збільшення обсягів кредитування. „Після збільшення виплат у зв’язку з народженням дитини, це стане ще одним вагомим кроком влади до покращення демографічної ситуації в державі”, – вважає Олекса ГУДИМА.


Версія для друку На першу сторінку