>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/31/200705:43 PM

ДОНЕЧЧИНА. Головне завдання виборчої кампанії – донести цінності українського демократичного блоку – може залишитися невиконаним?

"Президент дав другий шанс своїм однодумцям об’єднатися, сформулювати свої ключові політичні цінності та донести їх до людей. На жаль, ситуація, що складається із формуванням місцевих виборчих штабів, викликає серйозне побоювання, що головне завдання виборчої кампанії – донесення цінностей українського демократичного блоку – залишиться невиконаним", - заявив представник «Правиці», голова Донецької обласної організації Української народної партії, колишній віце-голова Донецької ОДА Олександр КЛИМЕНКО, коментуючи перебіг процесу формування місцевих виборчих штабів.

Він зазначив, що «сьогодні на всіх рівнях йде боротьба партійної бюрократії за штабні посади блоку». «За задумом Президента України, об’єднані українські політичні сили, згуртувавши всіх своїх яскравих місцевих лідерів та підсиливши їх лідерами всеукраїнськими, мали б зосередитися на проведенні передвиборчих виступів, щоденно виборюючи у виборців право представляти їх у парламенті. Натомість сьогодні на всіх рівнях йде боротьба партійної бюрократії за штабні посади блоку. Причому примітивна «штовханина ліктями» за маленький шматочок влади робить найбільшими ворогами своїх же побратимів»,– зауважив Олександр КЛИМЕНКО.

Той факт, що "президентська партія зосередила на собі важкий тягар організації роботи виборчих комісій", він пропонує сприймати як "гідний вчинок наших політичних побратимів, що свідчить про готовність їх політичної сили до особистої відповідальності за якість роботи на виборчих дільницях". КЛИМЕНКО висловив переконання, що партії – учасниці блоку «Рух-Українська Правиця», як найбільш структуровані в мегаблоці, "повинні зосередитися на агітаційній складовій виборчої кампанії".

У контексті перспективи створення єдиної національно-демократичної партії КЛИМЕНКО вбачає "важливим завданням" "активне творення на обласному та місцевому рівні політичних рад наших партійних організацій". "Саме через систему політрад, через об’єднану, спільну, скоординовану роботу пліч-о-пліч можливе творення майбутньої команди однодумців та однопартійців", - вважає голова Донецької обласної організації Української народної партії, колишній віце-голова Донецької ОДА Олександр КЛИМЕНКО.


Версія для друку На першу сторінку