>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/30/200703:06 PM

ЗВЕРНЕННЯ Української Народної партії до партій та громадських організацій патріотичного, державницького спрямування, до всіх патріотів України
Українська Народна партія глибоко стурбована ситуацією, що склалася в країні. Конституційний суд перестав бути верховним арбітром нації, скомпрометував себе політичною заангажованістю та корупцією.
Міністерство внутрішніх справ на чолі з В. Цушком вчинило незаконні, силові дії, захопивши приміщення Генеральної прокуратури.
Ми засуджуємо дії проурядової антиукраїнської коаліції спрямовані на узурпацію влади в країні, зміну її конституційного ладу та європейського курсу.
Загроза державності й демократії, що нависла над Україною у зв’язку з переходом донецького олігархічного клану спільно з лівими реваншистами до силової узурпації влади, має об’єднати всіх чесних українців для відсічі реакційним силам.
Українська Народна партія звертається до політичних партій та громадських організацій державницького спрямування, до всіх партіотів України стати на захист Української державності та конституційного ладу!
Тільки спільні активні дії відвернуть загрозу державного перевороту комуно-олігархічних сил та гарантуватимуть збереження державності та демократії!


Версія для друку На першу сторінку