Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/27/200405:10 PM

ЧЕРКАЩИНА: Відбулися дні УНП у Катеринопільському районі

26 травня у Катеринопільському районі Черкаської області пройшов день Української народної партії. Подія була присвячена реєстрації первинних осередків в усіх селах Катеринопільщини.

Із самого ранку активісти УНП роздавали агітматеріали та газети УНП. Перед цим протягом тижня мешканцям Катеринополя та району були роздані запрошення на зустріч з народним депутатом України, першим заступником Української народної партії Іваном ЗАЙЦЕМ.

Цього дня Іван ЗАЄЦЬ зустрівся з громадськістю Катеринополя та району, поспілкувався із головами осередків і активом районної організації Української народної партії та провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ.

У рамках днів УНП на Катеринопільщині також відбувся концерт дуету “Брати Сушки”, під час якого проводились різноманітні конкурси на призи обласної організації УНП – компакт-диски з українськими піснями, відеокасети, було розіграно передплату на 50 примірників газети “Народне слово”. Відбулося урочисте відкриття партійного офісу районної організації та передано книги “Трипільська цивілізація у спадщині України” до освітніх установ району та районної бібліотеки. Також серед жителів було поширено спецвипуск газети обласної організації УНП “Дзвін”, присвячений дню УНП на Катеринопільщині.

Делегація УНП поклала квіти до памятного знаку В.Чорноволу в с.Єрки.

В цей же день відбувалася зустріч жителів с.Єрки із народним депутатом України першим секретарем Черкаського обкому КПУ В.ЄЩЕНКОМ. На неї прийшло всього 37 громадян. Акція УНП зібрала в РБК більше 200 чоловік.

“Щоб здобути перемогу на виборах, ми повинні дійти до кожного села, до кожної виборчої дільниці. Сьогодні це завдання є головним для всіх районних організацій. Найкраще з ним упорались у Катеринопільському районі, де осередки Української народної партії діють в усіх населених пунктах. Таку ж акцію “Осередки УНП – у кожному населеному пункті” незабаром буде проведено у Лисянському, Монастирищенському та Уманському районах, де завершується реєстрація всіх первинних осередків,” – зазначив голова Черкаської обласної організації УНП Леонід ДАЦЕНКО.


Версія для друку На першу сторінку