>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/07/2003

У машину, що орендує Волинська управа УНП, працівниками ДАІ випущено 11 куль. Начальник УМВС відмовився зустрітися з народними депутатамиУ Луцьку, в ніч з п’ятниці на суботу, у спальному районі (40-й квартал) працівниками ДАІ був обстріляний автомобіль “Нива”, який належить фізичній особі, а з середини минулого року використовується для забезпечення роботи партійного офісу та помічників народного депутата, голови Волинської обласної організації УНП Бориса ЗАГРЕВИ. Про це повідомив прес-службу УНП телефоном з Луцька Борис ЗАГРЕВА.

За попередніми даними, по машині було випущено 11 куль. Після того працівники міліції витягли з машини водія (який також є членом УНП) і двох пасажирів, жорстоко побили. Водій і один з пасажирів госпіталізовані. Одному з них, напевно, доведеться робити операцію.

За інформацією, яку ми отримали від заступника голови Волинської обласної організації УНП Миколи ПАСАМАНА, в суботу Луцька міліція почала слідчі дії. А сьогодні з прокурором області Олексієм БАГАНЦЕМ зустрічалися народний депутат, голова Волинської обласної організації УНП Борис ЗАГРЕВА, та народні депутати, члени Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Василь ЧЕРВОНІЙ і Сергій ОЛЕКСІЮК. Прокурор області запевнив депутатів, що буде проведено об’єктивне розслідування.

Водночас начальник Управління міністерства внутрішніх справ в області Олександр СПРАВЕДЛИВИЙ відмовився зустрітися з народними депутатами на їх прохання.

Борис ЗАГРЕВА не виключає зв’язку між подіями у Луцьку в ніч з 4 на 5 квітня та тим, що “зараз в області активно проходять об’єднавчі процеси, машина постійно у вихідні дні їздить до районів на збори та конференції”. “Суто випадково цього разу вона була без членів обласного проводу УНП та помічників-консультантів. Не виключаю, що хтось думав, що в машині є представники керівництва Волинської організації УНП”, -- зазначив він.


Версія для друку На першу сторінку