>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/10/2003

ХАРКІВЩИНА. Понад 500 мешканців області отримали первинну правову допомогу через громадські приймальні народного депутата Сергія ОЛЕКСІЮКА

З нагоди міжнародного Дня захисту прав людини голова Харківської обласної організації Української Народної Партії Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ направив вітального листа співголові Харківської правозахисної групи Євгену ЗАХАРОВУ. “Ми уважно слідкуємо за діяльністю Харківської правозахисної групи і високо цінуємо ту роботу, що вона проводить на ниві правозахисної діяльності. А тому через свої структурні підрозділи на місцях готові найактивніше сприяти правозахисному рухові і надавати посильну допомогу в реалізації проектів ХПГ”,- сказано у листі.

Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ, який свого часу закінчив Другу школу з прав людини при Харківській правозахисній групі, також проінформував Євгена ЗАХАРОВА, що за сприяння обласної організації Української Народної Партії на Харківщині відкрито чотири громадські приймальні народного депутата України Сергія ОЛЕКСІЮКА, через які вже отримали первинну правову допомогу понад 500 осіб. А незабаром такі приймальні будуть відкриті ще у ряді районних центрів області.

“Сподіваюся, що наші зусилля допоможуть захистити демократичні цінності і свободи, закладені в Конституції України і зберегти від неправомірних посягань саму Конституцію. Також сподіваюся, що проблема захисту прав людини нарешті стане предметом турботи не тільки неурядових громадських організацій та політичних партій, а й державної влади усіх рівнів та самих громадян”, - сказано у листі голови обласної організації УНП.


Версія для друку На першу сторінку