Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/30/200705:20 PM

КОСТЕНКО заявляє, що не може бути в одній партії з лівим ЛУЦЕНКОМ

Для створення єдиної партії на базі блоку НУ-НС потрібно виконати як мінімум дві умови - прийняти закон про політичні партії і визначитися з ідеологією майбутньої партії. Таку думку в інтерв`ю "ІнтерМедіа консалтинг"  висловив лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО .

"Процес об`єднання має проходити, по-перше, на основі закону, який повинна прийняти ВР. Адже зараз об`єднання партій неможливе - партії можуть тільки розпускатися або приєднуватися до когось. Тому ми внесли зміни до закону про политичні партії. Коли вони будуть прийняті, тільки тоді можна говорити про об`єднання", - сказав КОСТЕНКО.

"І треба визначитися, про яку партію йде мова. Якщо про праву, то ми готові об`єднуватися. І вже ухвалили відповідне рішення про об`єднання з Рухом. А якщо йдеться про якусь іншу ідеологію, то треба в цьому питанні детально розібратися", - додав він.

За словами КОСТЕНКО, "всі говорять про партію, але ніхто не говорить про програму, про пріоритети".

"Я розумію, що в Україні всі звикли до проектів, а не до ідеологічних партій. Але рано чи пізно люди все ж таки голосуватимуть не за красиві вивіски, а за ідеологію, оскільки це робиться в Європі. Тому про ідеологію потрібно думати в першу чергу. Не можуть бути в одній партії лівий ЛУЦЕНКОМ і правий КОСТЕНКО. Я умовно говорю".

Як повідомляв УНІАН, напередодні керівник Секретаріату президента Віктор БАЛОГА призвав демократичні сили не зволікати зі створенням єдиної партії на базі блоку "Наша Україна - Народна самооборона".
http://www.unian.net/ukr/news/news-219338.html


Версія для друку На першу сторінку