>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/26/200701:06 PM

УНП вимагає арешту ЦУШКА
Українська народна партія вимагає арешту міністра внутрішніх справ Василя ЦУШКА з метою недопущення подальшої дестабілізації в державі та закликає до рішучих дій. Про це йдеться в "Заяві Української народної партії про політичну ситуацію в Україні" прийнятій правлінням УНП напередодні.
Українська народна партія переконана, що "антидержавні антиукраїнські сили пішли вже у відкритий наступ". Про це свідчить те, що "вперше було застосовано силовий варіант для встановлення контролю над найважливішою правоохоронною структурою держави – Генеральною прокуратурою України".
Українська народна партія заявляє, що "міністр внутрішніх справ Василь ЦУШКО свавільно перевищив свої повноваження" і такі дії "несуть пряму загрозу національній безпеці і правопорядку в державі".
На переконання УНП "такі протизаконні дії Міністра внутрішніх справ потрібно негайно і рішуче припинити". В зв’язку з цим Українська народна партія вимагає "негайного усунення ЦУШКА з посади міністра і притягнення до кримінальної відповідальності"
"Лише рішучі дії можуть запобігти державному перевороту і встановленню в Україні авторитарної комуно-бандитської диктатури", - підсумовується в заяві УНП.


Версія для друку На першу сторінку