Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/16/2005

Юрій КОСТЕНКО: “УНП виключає будь-яку можливість переходу в опозицію до діючої влади”

14-15 травня на Буковині проходила Всеукраїнська акція “Українська народна хвиля”. У рамках заходу в області перебувала делегація Української народної партії на чолі з її лідером Юрієм КОСТЕНКОМ.

У рамках “Української народної хвилі” відбулося відкриття громадської приймальні фракції УНП в Чернівцях. Юрій КОСТЕНКО, разом з керівником обласного осередку УНП Георгієм МАНЧУЛЕНКОМ та головою Ради партії Іваном ДРАЧЕМ, провели прес-конференцію в офісі громадської приймальні.

Говорячи про здобутки та на недоліки у діях уряду за 100 днів, Юрій КОСТЕНКО, зокрема, зупинився на проблемах неефективної митної, тарифної та податкової політики. “Однак, ми не тільки критикуємо, а й активно сприяємо уряду у вирішенні цих проблем”, - зазначив лідер УНП. Окрім того, Юрій КОСТЕНКО зазначив, що розчаровуватися за першими кроками влади у Помаранчевій революції – політична помилка.

Делегація УНП провела зустріч з підприємцями Буковини. Представники малого та середнього бізнесу краю скаржилися на те, що через деякі кроки нової влади, мале підприємництво змушене знову іти “у тінь”. Юрій КОСТЕНКО запевнив підприємців, що фракція УНП готує законопроект спрощеного оподаткування для малих і середніх підприємців і веде дискусії з урядом щодо митної, податкової, тарифної політики.

У неділю, 15 травня, в палаці “Академічний” в обласному центрі відбулася зустріч Юрія КОСТЕНКА з мешканцями Чернівців. Серед питань, які турбують чернівчан, були, зокрема, питання щодо невходження партії в Народний Союз “Наша Україна”. Лідер УНП пояснив, що “принципи, на яких будується НСНУ відмінні з ідеями УНП. Послуговуючись принципами демократії, Українська народна партія має стати „Українською правицею” – правоцентристською силою на політичній мапі України”.

Звертаючись до чернівчан, Юрій КОСТЕНКО зазначив, що Буковина має неоціненний рекреаційний потенціал. “За ефективного господарювання та використання цих ресурсів, дохід на душу населення у Чернівецькій області вже найближчим часом може бути більшим, ніж, приміром, у Донецькій області”, - підкреслив лідер УНП. Він також сказав, що об’єднання областей у ході адміністративної реформи – нонсенс.

Цього ж дня народні депутати УНП провели зустрічі у Заставнівському, Вижницькому, Кельменецькому, Путильському, Глибоцькому, Новоселицькому та Сторожинецькому районах.

Юрій КОСТЕНКО також виступив у прямому ефіру на обласному державному телебаченні, та на телеканалі ТРК “Чернівці”. Спектр питань, які цікавили глядачів, був доволі різноманітний – від подальшої участі УНП у виборах, ставлення партії до адміністративної реформи, до бачення Юрієм КОСТЕНКОМ сільськогосподарської реформи в Україні.


Версія для друку На першу сторінку