>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/30/200704:24 PM

Іван ЗАЄЦЬ: «Українська прокуратура має перевірити висновки казахської експертизи, яка фактично визнала винним у «фосфорній» катастрофі Миколу РУДЬКОВСЬКОГО»

«Українська прокуратура має негайно перевірити висновки «Залізниць Казахстану» , адже на карту поставлено не стільки ділову репутацію міністра транспорту Миколи РУДЬКОВСЬКОГО та голови «Укрзалізниці» Володимира КОЗАКА, як української держави загалом», - заявив представник «Правиці», перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ. Згідно заяви прес-служби компанії «Залізниці Казахстану», причиною техногенної катастрофи у Львівській області стало порушення технології проведення колійних ремонтних робіт. В день аварії на залізничному полотні поблизу Ожидова проводили ремонтні роботи із застосуванням машин важкого типу, які зазвичай підвищують температуру залізничного полотна. Температура повітря під час проведення ремонтних робіт становила понад 30 градусів тепла, температура рейок - більш, як 50 градусів. Водночас, як зазначають казахські фахівці, робота машин на залізничному полотні безпечна за температури рейок не більше, як 43 градуса тепла.

«Висновки казахських колег має обов’язково підтвердити або спростувати українська експертиза», – наголошує ЗАЄЦЬ. Політик не виключив «елемента зрозумілої зацікавленості казахської сторони в перекладенні провини за «фосфорну» аварію на «Укрзалізницю»». В той же час, «останнім часом, судячи з безперервних техногенних аварій, Мінтранс взагалі усунувся від керівництва галуззю», наголошує ЗАЄЦЬ. На його думку, «висновки, що вказують на повне ігнорування українською стороною техніки безпеки, є дуже серйозними щодо наслідків для навколишнього середовища та здоров’я громадян, і вимагають втручання експертів Генпрокуратури України». «Українська прокуратура має перевірити висновки казахської експертизи, яка фактично визнала винними у «фосфорній» катастрофі Миколу РУДЬКОВСЬКОГО та Володимира КОЗАКА», – наголошує ЗАЄЦЬ.


Версія для друку На першу сторінку