>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/27/200410:08 AM

ЛЬВІВЩИНА. ЮЩЕНКО очима жінок

Жінки Львівщини сказали ЮЩЕНКОВІ: "Так!". Представниці громадського активного жіноцтва Львова та області 27 червня на конференції "Майбутнє України очима жінок" висловилися на підтримку Вікторові ЮЩЕНКУ як кандидату в президенти, а також проголосували за вироблені ними пропозиції для його передвиборної програми.

Як зазначила голова оргкомітету конференції, член політичної групи УНП у фракції „Наша Україна” Львівської облради Лариса ФЕДОРІВ, оскільки зараз вибори президента вирішать долю України, "то жінки, ясна річ, не можуть стояти осторонь державотворчих процесів". "А особливо жінка Галичини, яка споконвіку себе вважала активною складовою суспільства", -- додає пані ФЕДОРІВ.

"Будувати Україну разом з жінками!" - так наказали Вікторові ЮЩЕНКУ учасниці конференції після того, як обговорили роль жінки у державотворчих процесах. Основну увагу під час конференції приділили темі, що жіноцтво зараз погано представлено в органах влади. Свої пропозиції львівські жінки передали консультантові ЮЩЕНКА. Отож якщо ж лідер "НУ" їх включить у програму і переможе на виборах, то, починаючи з листопада, львівське жіноцтво вимагатиме, щоб ЮЩЕНКО сприяв тому, аби як головами облдержадміністрацій, так і головами облрад ставали представниці чарівної статі. "Це буде мудро, бо жінка ніколи не піде на різку конфронтацію", - вважає Лариса ФЕДОРІВ. До того ж, на її переконання, пріоритетом кожної жінки є турбота про дітей, а отже, про майбутнє України. Із цих же міркувань львівські жінки мріють, щоби президентом України була саме представниця чарівної статі. Однак оскільки сьогодні немає прохідного кандидата-жінки, то галицьке жіноцтво вирішило підтримати саме Віктора ЮЩЕНКА.

"Це дійсно народний президент, він хоче зробити Україну українською. В основу розбудови держави він ставить формування національного середовища", - говорить Лариса ФЕДОРІВ. Також жінкам імпонує те, що лідер "НУ" щиро любить свою дружину, дітей та матір.

Схожі конференції незабаром мають відбутися в районах Львівщини, а також у деяких областях України та Криму.


Версія для друку На першу сторінку