>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/31/200501:00 PM

КРИМ. Політичні партії автономії вимагають від ЮЩЕНКА не допустити встановлення в Ялті пам‘ятника СТАЛІНУ, РУЗВЕЛЬТУ та ЧЕРЧІЛЮ

З вимогою не допустити встановлення в Ялті пам’ятника Й. СТАЛІНУ, Ф. РУЗВЕЛЬТУ, У. ЧЕРЧІЛЮ звернулися до Президента ЮЩЕНКА, спікера ЛИТВИНА, прем’єр-міністра ТИМОШЕНКО Кримські організації Української народної партії, НРУ, “Батьківщини”, “Собору”, товариства “Просвіта” та Наукового товариства ім.Шевченка.

Як повідомив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН, у зверненні засуджується позиція селищної ради, яка ухвалила рішення щодо встановлення пам’ятника “великій трійці”, оскільки Й.СТАЛІН “уособлює для українців, кримських татар та багатьох інших народів злочинний терористичний режим, який винищив мільйони людей”. Таке рішення, йдеться у документі, “ігнорує громадську думку кримчан, розпалює міжнаціональну ворожнечу на теренах Криму і ставить загрозу спокою та миру в Криму”.

Встановлення пам’ятника, наголошують автори звернення, “призведе до погіршення стосунків із країнами Прибалтики та Східної Европи, які досі не забули і навряд чи колись забудуть, так само як і українській народ, те, що їм довелося пережити під владою імперії зла”. Окрім того, підкреслюється у документі, це дасть зайву можливість за державний кошт пропагувати ті політичні сили, які “зазнали повного фіаско під час останніх президентських виборів, та використовують Лівадійську селищну раду як рятувальне коло, щоб залишитися на плаву у сучасній політиці й надалі намагатися відокремлювати Крим від України”.


Версія для друку На першу сторінку