Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/03/200702:42 PM

Євген ЖОВТЯК: «Певні сили з оточення Президента не зацікавлені у включенні патріотичної «Правиці» в президентський блок, оскільки спілкування з ЛУЦЕНКОМ є зручнішим”

«В блоці демократичних сил не має бути місця для шантажу», - зазначив представник Блоку «Рух –Українська правиця» від Української народної партії Євген ЖОВТЯК. Так політик прокоментував заяву представника «Нашої України» Олександра ТРЕТЬЯКОВА щодо формування єдиної партії в межах „Нашої України”, «Народної Самооборони» та «Правиці» як головної умови створення передвиборчого блоку на дострокових парламентських виборах 30 вересня. Як констатував ТРЕТЬЯКОВ, пославшись на соціологічні дані, згідно яких у„Правиці”, мовляв, „тільки 1%”, „не може одна велика група людей страждати від амбіцій невеликої групи”.

«Олександр ТРЕТЬЯКОВ фактично шантажує «Правицю» через ЗМІ, говорячи при цьому про міфічний тиск з її боку”, - вважає Євген ЖОВТЯК. На його переконання, „у демократичному об’єднанні сторони переговорів мають бути рівними, тоді як застосування „подвійних стандартів” неприпустиме”. Політик висловив сумнів в соціологічних даних, оприлюднених ТРЕТЬЯКОВИМ, згідно яких «”Народна Самооборона” має більше прихильників ніж «Правиця»”. На думку ЖОВТЯКА, така інформація „продукується деякими колами навколо Президента, які хочуть позбавити його підтримки правих”.

„До блоку ЛУЦЕНКА входять дві партії, які на минулих виборах набрали чи не найменше голосів - ХДС і «Вперед Україно», - наголошує ЖОВТЯК. - Чи можуть дві маргінальні сили, які практично не функціонують, не маючи широкої мережі регіональних структур, створити блок, потужніший за «Правицю»? Це, м’яко кажучи, нелогічно”. Як вважає представник „Правиці”, «певні сили з оточення Президента не зацікавлені в тому, щоб незалежна «Правиця», яка традиційно стоїть на захисті державних інтересів, стала частиною президентського блоку, оскільки спілкування з ЛУЦЕНКОМ є зручнішим”.


Версія для друку На першу сторінку