>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/31/200603:45 PM

ЧЕРКАЩИНА. Український Народний Блок КОСТЕНКА і ПЛЮЩА затвердив список кандидатів у депутати Черкаської облради

Виборчий список кандидатів у депутати Черкаської облради затверджено на міжпартійній конференції Українського Народного Блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА. Список очолив голова обласної організації Української народної партії Леонід ДАЦЕНКО.

Другий номер у списку – перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Дмитро ЛИСУН. Третій – керівник обласного управління освіти, голова Черкаського обласного товариства “Просвіта” Олена ФЕЩЕНКО, четвертий у списку Віталій НАГОРНЮК – депутат облради, віце-президент Фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів збройних сил, генеральний директор ЗАТ “Укргідроспецбуд”. Завершує першу п’ятірку Андрій КРОХМАЛЬ - директор приватного фермерського господарства “Ладіс” з м.Монастирище.

Як зазначив у своїй доповіді голова Черкаської обласної організації Української народної партії Леонід ДАЦЕНКО, “перевага нашого Блоку над іншими учасниками виборчого процесу на Черкащині в тому, що у нас є не одна сотня партійців, які можуть гідно представляти нас у владі, в той час, як інші партії та блоки змушені “купувати” відомих людей у свої списки.”

Також на конференції було затверджено обласну виборчу програму Українського Народного Блоку КОСТЕНКА і ПЛЮЩА “З Україною в серці” та прийнято ряд ухвал.


Версія для друку На першу сторінку