>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/21/2004

Депутатський запит народного депутата України Геогрія МАНЧУЛЕНКА до Генерального прокурора України Васильєва Г.А., Голови Служби безпеки України Смешка І.П, Міністра внутрішніх справ України Білоконя М.В. щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до так званого замаху (метання яйця у Прем’єр-міністра України Януковича В.Ф. в Івано-Франківську) №2820

Шановний Геннадію Андрійовичу!
Шановний Ігоре Петровичу!
Шановний Миколо Васильовичу!

В зв’язку з подіями, які мали місце в Івано-Франківську 24 вересня 2004 року щодо так званого замаху на життя прем’єр-міністра України прошу провести розслідування та надати відповіді на наступні питання:

1) чому так непрофесійно було організовано вихід прем’єр-міністра з автобуса?;
    2) чому охоронці не змогли чи не захотіли захистити В.Ф. Януковича?

    Спочатку Міністерство внутрішніх справ України заявило, що "ніяких важких і тупих предметів" у прем'єр-міністра Віктора Януковича в Івано-Франківську не кидали. "Було тільки яйце", — уточнила глава департаменту по зв'язках із громадськістю МВС Тетяна Подошевська. Потім почали говорити про декілька важких металевих предметів.

    Зважаючи на вищевикладене, прошу Вас провести об’єктивні розслідування та надати відповіді у передбачені законодавством терміни за Вашими особистими підписами.

    З повагою, Г.Манчуленко

    Версія для друку На першу сторінку