>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/15/2004

Олександр МОСІЮК про відмінність президентських виборів в Україні та Росії

“Результат президентських виборів у Росії був 100-відсотково прогнозованим, оскільки всі соціологічні опитування, які проводилися в РФ, підтверджували високий рейтинг ПУТІНА”, - зазначив голова Аналітичної ради Української народної партії Олександр МОСІЮК.

Він підкреслив, що “у ПУТІНА не було конкурентів у цій виборчій кампанії, в Росії фактично витворилася монопартійна політична система, в основі якої є вертикаль влади, а опозиція є декоративною”. “На скільки це добре для Росії, буде вирішувати сам російський народ, бо не можна сказати, що вибори в цій державі відбувалися всупереч волі народу, бо навіть російська опозиція не може заперечити високий рейтинг ПУТІНА.

Олександр МОСІЮК вважає, що “відмінність між президентськими виборами в Росії і президентськими виборами в Україні буде дуже великою”, і основною причиною назвав наявність в Україні “реальної і дуже потужної опозиції, яка має підтримку переважної більшості громадян”. Тому, на його думку, “в Україні є абсолютно реальною перемога кандидата від опозиції уже в першому турі за умови, якщо об’єднаються три опозиційні сили: БЮТ, “Наша Україна” і СПУ”.

Щодо міждержавних стосунків, то голова Аналітичної ради Народної партії не бачить підстав вважати, що відносини України та Росії зміняться після президентських виборів у РФ. “ПУТІН після виборів та ПУТІН до виборів – це один і той же ПУТІН, і його політична доктрина домінування Росії як наддержави – щонайменше на теренах колишнього СРСР – буде продовжуватися”, - зазначив він.


Версія для друку На першу сторінку