>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/25/200307:00 PM

Олександр ГУДИМА вважає, що у 2003 році опозиція врятувала енергетичну сферу України

--У стратегічному аспекті цей рік був дуже складним з огляду на “рік Росії в Україні”. Були наміри росіян взяти в КУЧМИ дуже багато. На щастя, їм не вдалося в енергетичній сфері майже нічого. Щоправда, останні дні року дали нам великий негатив тим, що КУЧМА здав і Азовське море, і Керченську затоку, і, фактично, острів Тузла.

В енергетичній сфері, дякувати Богу, ми вистояли – вистояли завдяки послідовній політиці “Нашої України”, зокрема, Української Народної Партії. Упродовж 2003 року ми на всіх рівнях боролися за те, щоб не віддати росіянам газову трубу, нафтову трубу, електроенергетичні об’єкти.

Опозиція виконала в енергетичній сфері свою опозиційну роль, не дозволивши уряду та парламенту поситупитися нічим у стратегічних енергетичних об’єктах.

Події 2004 року важко передбачити, оскільки в Росії скоро президентські вибори, і тиск ПУТІНА на КУЧМУ посилюється. Під вибори президента в Росії, які відбудуться в березні, можна очікувати дуже серйозних поступок, яких ми спробуємо не допустити”.Версія для друку На першу сторінку