Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/25/200604:15 PM

УНП вважає, що Президент ставить під загрозу виконання свого Указу «Про Національний план дій із забезпечення належного виконання рішень судів»

«Виконати рішення суду про поновлення на роботі голови Київської ОДА Євгена ЖОВТЯКА, проілюструвавши цим незмінність курсу на демократію в державі та підтвердивши вірність обіцянок, даних народу України» закликали Президента Віктора ЮЩЕНКА представники Центрального Проводу Української народної партії.

Як йдеться у Зверненні УНП, «15 вересня ц.р. апеляційним судом Київської області розглянуто адміністративну справу за апеляційною скаргою представників Президента України на постанову Києво-Святошинського районного суду від 16 червня 2006 р. у справі за позовом Євгена ЖОВТЯКА до Президента Віктора ЮЩЕНКА про визнання Указу Президента України від 24 травня 2006 р. «Про звільнення Євгена ЖОВТЯКА з посади голови Київської ОДА» протиправним, його скасування та поновлення на роботі». «Ухвалою колегії суддів апеляційного суду Київської області від 15 вересня 2006 р. апеляційна скарга представників Президента України залишена без задоволення, а постанова Києва-Святошинського районного суду від 16 червня 2006 р. – без змін», - зазначається у документі.

Таким чином, зауважує УНП, «відповідно до вимог частини 3 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства судове рішення, якщо його не скасовано, набрало законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи», отже, «Указ Президента України від 24 травня 2006 р. «Про звільнення Євгена ЖОВТЯКА з посади голови Київської ОДА» втратив чинність і ЖОВТЯК повинен бути допущений до виконання обов’язків голови Київської ОДА».

У Зверненні УНП також підкреслюється, що «переслідування представників партії за політичні переконання стає нормою при Президентові ЮЩЕНКУ». УНП наголошує на ще й досі невизначеному питанні з поновленням на дипломатичній службі представника Центрального Проводу УНП Богдана СОКОЛОВСЬКОГО.


Версія для друку На першу сторінку