Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/24/200705:00 PM

Депутатка від УНП Віра ЛЯСКОВСЬКА перемогла в суді обком КПУ Львівщини

Перемогою депутатки Львівської міської ради від Української народної партії Віри ЛЯСКОВСЬКОЇ, за підтримки адвокатів від від УНП та ВО «Свобода», завершився учора, 23 січня 2007 року, суд за позовом Львівського обкому КПУ в особі пана КАЛИНЮКА. Позов було подано за нібито образливі висловлювання депутатки від УНП. Віра ЛЯСКОВСЬКА свого часу, після ухвалення міськрадою рішення відкрити на території найбільшої НКВДистської катівні на території Західної України Меморіальний музей жертв терору, поширила інформацію про те, що О. КАЛИНЮК звернувся до міської влади з проханням встановити пам’ятник жертвам ОУН-УПА і як одне з можливих місць встановлення назвав колишню тюрму Лонцького. Віра ЛЯСКОВСЬКА заявила, що це буде "пам'ятник НКВДистам, які в цій тюрмі вбивали невинних людей."
У коментарі депутатка зауважила, що позов до неї про нібито образливі висловлювання в адресу пана КАЛИНЮКА мали приховану мету, якої комуністи ніколи не визнають публічно, але якої домагатимуться через апеляції, і, не виключено, що дійдуть до Верховного суду.
«Комуністи бояться оприлюднення в експозиції Меморіального музею жертв терору документів про злочини компартії та прізвищ людей причетних до цих злочинів», - вважає пані ЛЯСКОВСЬКА. «Усі аргументи комуністів на судовому процесі зводилися до того, щоби довести, що ОУН-УПА були терористами, а НКВДисти – їх невинні жертви. Сьогодні всі зусилля комуністів спрямовані на те, щоби приховати жорстокі факти комуністичного терору у в’язниці на Лонцького і не допустити створення Меморіального музею пам’яті жертв комуністичного терору у приміщенні цієї тюрми. Адже тоді в експозиції музею будуть оприлюднені всі документи, підписи і прізвища тих людей, хто брав участь у масових розстрілах та тортурах на Західній Україні, у яких гинув цвіт української нації і які можна назвати геноцидом так само як і голодомор» - зауважила пані ЛЯСКОВСЬКА.
«Свідченням таких відчайдушних намірів виправдати комуністичні злочини ціною національної пам’яті є активна участь у судовому процесі ЦК Компартії України. Сьогоднішня діяльність комуністів стала особливо активною після того, як вони знову опинилися близько до влади. Тому справою честі всіх українців та всіх українських патріотичних сил є якнайшвидше створення Меморіального музею пам’яті жертв комуністичного терору, що остаточно поставить крапку на діяльності компартії в Україні», - заявив голова Львівської міської організації УНП Юрій КУЖЕЛЮК.


Версія для друку На першу сторінку