>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/26/200406:35 PM

ДОНЕЧЧИНА. Вулицями Маріуполя їздить автомобіль із гучномовцями й агітує за ЯНУКОВИЧА

Міжнародними спостерігачами з Республіки Польща в Іллічівському районі м. Маріуполь о 15.00 поблизу дільниці №4 в/о №55 було помічено автомобіль, з гучномовців якого лунали заклики голосувати за ЯНУКОВИЧА.

За повідомленням офіційного спостерігача з Польщі, на дільниці №84 в/о №56 представник Партії регіонів знайшла агітматеріали за ЮЩЕНКА в кабіні для голосування, про що поінформувала голову ДВК. Спостерігач відзначає, що “до її появи кабіни для голосування оглядалися і ніяких агітматеріалів виявлено не було”.

Крім того, за інформацією керівника відділу координації регіональних партійних організацій Секретаріату УНП Геннадія СТАСЮКА, на виборчій дільниці №3 в/о №56 зафіксовано факт винесення контрольних талонів. “Виявлено голову ДВК в окремому кабінеті з 271 контрольним талоном, що складає понад 10% від загальної кількості виборців на цій дільниці. Виявлені порушення зафіксовано на плівку та складено відповідний акт”.”, - повідомив Геннадій СТАСЮК.

З посиланням на анонімне джерело він також повідомив, що на дільницях №23, 24, 25 в/о №55 25 грудня після 20:00 членами ДВК власноруч писались заяви від імені осіб, які не можуть самостійно пересуватися, без відповідних підтверджуючих документів. Таких заяв, за його даними, на цих дільницях написано понад 100.

Довідка. Офіційними спостерігачами від Республіки Польща зареєструвалися 2121 особи. Українська народна партія бере участь у координації роботи 1100 з них – це ті спостерігачі, які приїхали в Україну в рамках співпраці Української народної партії і польської партії “Право і Справедливість”.


Версія для друку На першу сторінку