Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/17/200705:40 PM

Українська народна партія закликає через референдум відмінити політреформу
Українська народна партія звинувачує БЮТ у змові з антикризовою коаліцією, кваліфікує події з подолання президентського вето на Закон про Кабінет міністрів України як "повзучий державний переворот" і закликає відмінити політреформу та переобрати парламент. Таку позицію УНП висловила у своїй Заяві з приводу подолання президентського вето на Закон про Кабмін.
УНП вважає, що «прийняття цього закону відкриває шлях до узурпації влади в країні і до антиконституційного державного перевороту», та наголошує, що «відтепер уряд стає єдиним владним центром виконавчої влади, концентруючи в своїх руках весь спектр повноважень і сфер відповідальності – від економічних, безпекових до зовнішньополітичних».
Розцінюючи підтримку фракцією БЮТ позиції Партії регіонів під час цього голосування у Верховній Раді як "свідому зраду", серед причин цього "ганебного союзу" УНП називає ту обставину, що "що для обох олігархічних кланів найважливішими є власні бізнес-інтереси і владні амбіції, а не інтереси українського народу і української держави».
На переконання УНП, «повзучий державний переворот є прямим наслідком так званої “конституційної реформи”», тому, зазначається в Заяві, «необхідно провести всенародний референдум щодо відміни реформи".
УНП бачить вихід із ситуації, яка склалася в країні, лише «у дострокових парламентських виборах, в результаті яких сформована за клановим принципом Верховна Рада має бути переобрана». УНП також пропонує для України "праву альтернативу, яка забезпечила більшості посткомуністичних країн європейський рівень життя і демократії».


Версія для друку На першу сторінку