Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/19/2004

ТЕРНОПІЛЬЩИНА. Призначенням силовика головою облдержадміністрації влада продемонструвала, що розраховує тільки на репресивний сценарій?

19 липня віце-прем’єр з питань аграрної політики КИРИЛЕНКО представив господарському активу Тернопільської області нового голову обласної держадміністрації – колишнього начальника УМВС в Рівненській області Михайла ЦИМБАЛЮКА. Минулого тижня за поданням прем’єр-мініністра з посади голови ОДА було звільнено Івана КУРНИЦЬКОГО. Ситуацію з призначенням на Тернопіллі нового голови облдержадміністрації коментує голова Тернопільської обласної організації Української народної партії, народний депутат України Яролслав ДЖОДЖИК:

— Визначальним в моїй характеристиці буде не аналіз персонального призначення конкретної особи, а мотиви, якими керувалася влада, зупинившись на кандидатурі представника силових структур. Перш, ніж відповісти на це запитання, я хочу зупинитися на функціях керівника області та якостях, якими повинна володіти людина, що призначається на цю посаду.

На мою думку, керівник області — це основний координатор господарського і політичного відродження краю. У ситуації з нашою областю ця людина має володіти базовими якостями кризового менеджера. Очевидно, що перед призначенням на таку відповідальну посаду ці якості мали бути продемонстровані на нижчих управлінських щаблях. Наразі я не володію інформацією про реальну і позитивну демонстрацію таких здібностей жодним із представників силових структур.

З іншого боку, уже давно було очевидно, що напередодні президентської компанії будуть спроби збільшити шанси кандидата від влади на голоси в нашій області. Це можна було зробити двома способами. Перший — призначити на цю посаду авторитетну в краї і в господарських колах людину, яка б точковими ефективними діями змогла в короткий період підняти мізерний рейтинг влади. Другий — призначити особу, здатну забезпечити силовий сценарій проведення виборів. Звичайно, міг бути і проміжний варіант — міцний господарник, якому за певного збігу обставин вдалося б забезпечити необхідний результат.

Після цього призначення усі сумніви відпали: влада зупинилася на “чистому” силовому варіанті. Таким чином, вона продемонструвала, що не збирається загравати із тернопільськими виборцями і розраховує тільки на свій репресивний сценарій.


Версія для друку На першу сторінку