Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/20/2003

ЗАЄЦЬ знає, чому МЕДВЕДЧУК їздив до ПУТІНА

“Поїздкою за “благословенням” на президентство, а не з метою проінформувати російську владу про стан здоров'я українського президента” назвав візит глави Адміністрації Президента України Віктора МЕДВЕДЧУКА народний депутат України, перший заступник голови Української Народної Партії Іван ЗАЄЦЬ. Як відомо, Віктор МЕДВЕДЧУК прибув до Москви 20 листопада і мав зустріч із головою АП Росії та президентом В.ПУТІНИМ.

Іван ЗАЄЦЬ вважає, що “Медведчук повинен був прозвітувати в Кремлі про ситуацію в Україні”. “А політична ситуація в Україні складається так, що у разі прямих президентських виборів влада не має кандидата, а кандидатура від комуністів уже знівельована до нуля тим, що фракція КПУ повністю легалізувала стосунки з Адміністрацією Президента, які були утаємничені від українців”, - переконаний він.

“Отже, правлячому режиму нічого не залишається, як орієнтуватися на обрання президента Верховною Радою, і, відповідно, головним сценарієм так званої політичної реформи є зміни до ст. 103 Конституції України з метою ліквідувати право громадян обирати президента і наділити в незаконний спосіб цим правом Верховну Раду,” – переконаний народний депутат. “Лише в разі реалізації цього сценарію в МЕДВЕДЧУКА з'являється шанс бути обраним президентом”, - зазначив Іван ЗАЄЦЬ.


Версія для друку На першу сторінку