Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/24/200702:56 PM

Юрій КОСТЕНКО: `Готуючись вкрасти голоси, Партії регіонів кричить: «Тримай злодія!»`

"Партія регіонів сама готує масовані фальсифікації під час позачергових виборів, але при цьому найголосніше кричить: «Тримай злодія!»", – наголосив під час перебування на Львівщині лідер Української народної партії, представник блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Юрій КОСТЕНКО. Так політик прокоментував заяви представників Партії регіонів про намір або не взяти участь у виборах, або масово оскаржити їхні результати.

"Парія регіонів не зійде з дистанції, але результат для неї навіть у Донецькій, Луганській областях та АР Крим не будуть райдужними", - прогнозує КОСТЕНКО. Причиною цього він називає "небажання виборців на сході, особливо малих підприємців та шахтарів, голосувати за Партію регіонів". "Говорячи про фальсифікації, Партія регіонів сама готує масовані фальсифікації, бо в східних областях поки що не розвинута демократична політична система, а тому опонентам біло-синіх справді важко проконтролювати результати виборів", – зазначив КОСТЕНКО.

При цьому лідер УНП нагадав, що "на виборах 2006 року саме Партія регіонів найбільшою мірою спричинилася до фальсифікацій результатів виборів у Донецькій, Луганській областях та АРК". "Такий сценарій готується і на нинішні вибори», – вважає Юрій КОСТЕНКО.

На його переконання, "розмови про масові фальсифікації, здатні впливати на результати виборів у загальнонаціональному масштабі, припиняться тоді, коли в Україні відбудеться становлення політичних партій в європейському значенні цього слова, - з розгалуженою мережею осередків на низовому рівні". "Поки ми маємо справу з віртуальними політичними проектами, які існують лише в телерекламі, до того часу зберігатиметься загроза, що результати виборів "встановлюватиме" або адмінресурс, або криміналітет", - зазначив Юрій КОСТЕНКО.

Під час перебування на Львівщині лідер УНП Юрій КОСТЕНКО зустрівся з виборцями КП «Львівхолод», обласної лікарні швидкої допомоги, Мостиська, Самбора, Золочева та Золочівського району, провів прес-конференцію для місцевих ЗМІ, а також взяв участь в програмах обласного радіо та телебачення.


Версія для друку На першу сторінку