>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


08/16/200711:00 AM

Володимир СТУПАК: «Передвиборчою кампанію та соціальним саботажем захопилися такі люди, як прем’єр Віктор ЯНУКОВИЧ та міністр соціальної політики Михайло ПАПІЄВ, а не чиновники на місцях»
"Збільшення заробітних плат працівникам бюджетної сфери є лише передвиборчим маневром Партії регіонів, який має мало спільного з бюджетом на 2007 рік та загальною концепцією поетапного збільшення зарплат. Як наслідок, передвиборче, штучне збільшення зарплат в місяць перед виборами може спричинити неконтрольовану інфляцію в жовтні та листопаді 2007 року", - заявив представник Української народної партії, заступник керівника Чернігівського обласного штабу блоку "Наша Україна-Народна самооборона" Володимир СТУПАК. Так політик прокоментував звинувачення з боку Віктора ЯНУКОВИЧА та Михайла ПАПІЄВА на адресу чиновників на місцях у саботажі виплат в областях, яких планують звільняти за невиплату збільшених зарплат.
«Сподіваюся, що більшість українців розуміють, якщо в бюджеті на місяць записана одна сума на зарплати – і більшою вона стане лише тоді, коли забрати кошти з інших статей – опалення, електроенергія тощо, а це малоймовірно,» - зазначив представник УНП.
«Першим ділом, до якого мав би вдатися Віктор ЯНУКОВИЧ з Михайлом ПАПІЄВИМ, самим подати у відставку за передвиборчі спекуляції соціальними виплатами без належного економічного обґрунтування,» - підсумував Володимир СТУПАК.


Версія для друку На першу сторінку