Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/19/2004

Депутатський запит народного депутата України Геогрія МАНЧУЛЕНКА до Голови Верховної Ради України Литвина В.М., Прем’єр-міністра України Януковича В.Ф. щодо надання неправдивої інформації Міністерством фінансів України про розподіл та використання коштів субвенцій у 2004 році № 2821

Шановний Володимире Михайловичу!
Шановний Вікторе Федоровичу !

Міністерство фінансів на виконання доручення Прем’єр-міністра України В.Януковича від 22. 09. 2004 № 41439/2/1-04 до листа Голови Верховної Ради України В. Литвина надало інформацію щодо розподілу та використання бюджетних коштів на виконання інвестиційних проектів та заходів з упередження аварій та запобігання техногенних катастроф у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності у 2004 році, в якій повідомляється, що при формуванні переліку об’єктів, враховувалось, у першу чергу, соціальна спрямованість об’єктів та високий ступінь їх будівельної готовності. А також, що були враховані пропозиції народних депутатів України.

Однак це не відповідає дійсності. Мої пропозиції щодо виділення субвенцій Кіцманському в/о 203 Чернівецької області були проігноровані із-за моєї політичної позиції.

Зважаючи на вищевикладене, прошу Вас, шановний Вікторе Федоровичу, публічно пояснити, що кошти, які не дійшли до моїх виборців, використовуються на більш «важливі речі», як наприклад, друкування матеріалів, які містять неправдиві дані відносно опозиційних кандидатів на пост Президента України, а також коли мої виборці отримають належні їм кошти.

З повагою, Г.Манчуленко


Версія для друку На першу сторінку