>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/30/200303:11 PM

ЛУЦЬК: Під час мітингу протесту проти підписання угоди щодо ЄЕП УНП проводила збір підписів під відкритим листом до Президента КУЧМИ

Підписання Президентом України договору про Єдиний економічний простір, ситуація навколо конституційної реформи, підвищення цін на паливо та продовольчі товари, тиск на опозицію з боку влади було основним приводом проведення мітингу громадськості Волинської області, що проходив 28 вересня на Театральному майдані Луцька. У мітингу взяли участь народні депутати України від блоку “Наша Україна”, БЮТ, представники Української Народної Партії, НРУ, громадських організацій, фермери області.

Під час мітингу представники Волинської організації УНП проводили збір підписів під відкритим листом Президенту України щодо започаткування Верховною Радою України процедури його імпічменту за зраду національних інтересів України.

У прийнятій на мітингу резолюції містяться вимоги відставки президента КУЧМИ, припинення спроб позбавити український народ конституційного права обирати Президента, а також вимога дати оцінку діям місцевої влади під час продовольчої кризи на сесії обласної ради. Учасники мітингу висловили підтримку вчинку відомого дипломата, земляка Антона БУТЕЙКА, який подав у відставку з посади посла Румунії на знак протесту проти підписання угоди про ЄЕП.


Версія для друку На першу сторінку