Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/23/200711:53 AM

24 березня УНП та НРУ проведуть спільне засідання Центральних Проводів партій
У суботу, 24 березня, о 14:00, у Будинку вчителя Українська народна партія та Народний рух України проведуть спільне засідання Центральних проводів партій. У рамках процесу об'єднання політичних сил правого політичного спектру запрошення до участі в засіданні надіслано також головам УРП "Собор" А.МАТВІЄНКУ, ХДС В.СТРЕТОВИЧУ, РХП М.ПОРОВСЬКОМУ, Партії відродження села І.ТОМИЧУ, ГП "Пора" В.КАСЬКІВУ.
Спільне засідання відбудеться в контексті домовленостей, зафіксованих Декларацією про відновлення організаційної єдності Української народної партії та Народного руху України, що підписана 20 грудня 2006 р.
УНП та НРУ, "виходячи з спільної ідеології, спорідненості та демократичних цінностей" обох політичних сил та "зважаючи на досвід парламентських виборів 2006 року", задекларували роботу для розбудови "української національної держави". Документом було передбачено, зокрема, створення спільної Ради УНП та НРУ у складі 12 осіб, рішення якої приймають консенсусом; проведення спільних засідань керівних органів партій не рідше одного разу на місяць, а також спільні дії в усіх представницьких органах влади.
УНП та НРУ цією Декларацією звернулися до національно-демократичних сил з пропозицією "сприяти об'єднанню в єдині депутатські фракції в органах місцевої влади" та "об'єднати зусилля для спільної участі в наступних президентських, парламентських та місцевих виборах".


Версія для друку На першу сторінку