>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/27/200704:15 PM

УНП в Чернігові вимагала від міської ради знизити тарифи та відставки членів команди РУДЬКОВСЬКОГО
Чернігівська міська організація Української народної партії під стінами міської ради вимагала від депутатів знизити тарифи на комунальні послуги. Близько півтисячі учасників акції – представники різних політичних сил та громадських організацій, не зважаючи на холод, вийшли з гаслами, які вимагали зниження тарифів та відкритого продажу земельних ділянок в місті.
Голова міської організації УНП, депутат Новозаводської районної ради в місті Чернігові, голова постійної комісії райради з питань ЖКГ, благоустрою та екології Андрій ГЛУХЕНЬКИЙ у виступі запропонував піти у відставку начальнику міського управління з питань ЖКГ Вадиму АНТОШИНУ, чільнику команди колишнього мера Миколи РУДЬКОВСЬКОГО, оскільки той не справляється зі своїми обов’язками і не налагодив систему прибирання міста. Також Андрій ГЛУХЕНЬКИЙ виступив за перевірку використання коштів, які комунальне господарство отримало внаслідок підвищення тарифів влітку 2006 р., оскільки повний перелік комунальних послуг в більшості не виконується.
На початку сесії міськради виступили представники всіх фракцій. Голова обласної організації УНП, депутат Володимир СТУПАК, який активно брав участь в роботі тимчасової комісії з питань тарифів, підтримав учасників акції і запропонував внести в порядок денний пункт про перегляд цін на комунальні платежі.
Сесія підтримала звернення протестуючих, одноголосно проголосувавши за перегляд тарифів.

Версія для друку На першу сторінку