Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/28/200501:24 PM

ПОЛТАВА. Після виборів влада продовжує нищити парк задля будівництва церкви Московського патріархату

Стати на шляху бульдозерів закликає полтавців член Української народної партії Лідія СОЛОДОВНИК. Вона повідомила прес-службі, що багато мешканців Полтави стурбовані тим, що в парку, який знаходиться поблизу кінотеатру “Алмаз”, відновилося будівництво церкви Московського патріархату.

Будівництво розпочиналось давно з благословення митрополита ВОЛОДИМИРА й народного депутата Анатолія КУКОБИ, які заклали камінь на місці майбутньої православної церкви Московського патріархату. Невдоволення місцевих жителів викликане тим, що будівництво загрожує паркові – єдиному місцю відпочинку для трьох суміжних мікрорайонів, тим більше, що неподалік є православна церква. Перед президентськими виборами будівельні роботи завмерли, а нещодавно до парку знову приїхали бульдозери корчувати дерева, розчищаючи місце для будівельного майданчика.

Ситуацію прокоментував голова Полтавської обласної організації УНП Олександр КУЛИК: “Знаючи, що змінюватиметься влада, місцеві “зодчі” затихли, залягли. Тепер КУКОБА і Ко відчули, що влада залишилася “їхня”, що соціалісти підтримають Московський патріархат, і запустили бульдозери, по суті, проти людей”.


Версія для друку На першу сторінку