Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/28/200504:15 PM

ПРИКАРПАТТЯ. Калуська районна організація УНП проти “реформування” калуської медицини. Вона звернулася до прокурора району за підтримкою

Опротестувати рішення Калуської районної ради щодо створення центральної районної лікарні, яке було прийнято з порушенням законодавства і веде до формування нової системи хабарів та перерозподілу фінансових потоків. З такою вимогою до прокурора Калуського району звернувся через ЗМІ депутат Івано-Франківської обласної ради, голова Калуської районної організації Української народної партії Василь ГОЛОВЧАК.

Звернення з’явилося після того, як голова Калуської районної ради відмовив на сесії надати Василеві ГОЛОВЧАКУ слово для виступу. Адже, на думку депутата обласної ради, рішення райради утворити поряд з діючими медичними структурами ще й центральну районну лікарню є нічим іншим як бажанням керівництва медицини втекти від мільйонних боргів діючих закладів медицини.

“Поряд з існуючими Калуським територіальним медичним об’єднанням, Калуською районною лікарнею, будемо мати ще одну медичну надструктуру з відповідними штатами, функціями і керівними особами, близькими до районного владного Олімпу, - стверджує голова Калуської районної організації УНП Василь ГОЛОВЧАК. - Через відсутність головного медика району, якого арештовано за отримання хабара, його заступник довго і, головне, напористо переконував присутніх депутатів і всіх присутніх у залі про значну економію коштів, яка буде одержана при черговій реорганізації медицини, про поліпшення медичного обслуговування населення і про ще багато чого. От тільки питаннячко виникло: як можна говорити про економію коштів, не навівши жодної цифри, жодного відсотка, жодного порівняння, щоб і людині, далекій від медицини, стало враз ясно, якими її благами обдаровують?”, - ставить питання Василь ГОЛОВЧАК.

На думку депутата Івано-Франківської обласної ради, депутатів ввели в оману і при затвердженні Статуту комунального закладу “Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області”. Адже ніхто не отримав проекту цього важливого документу.

“Хочу застерегти голову Калуської районної ради Василя ПРОКОПІВА: не грайте з вогнем, пане голово! - звертається у своєму листі до громади Калущини Василь ГОЛОВЧАК. - Не настільки ще приватизований вами Калуський район і депутатський корпус, щоб дозволяти експерименти на живих людях”.

На думку голови районної організації УНП, прийняттям цього рішення районна влада переслідує власні інтереси: надто велика спокуса продати вивільнені приміщення медичних закладів; з утворенням нової структури потечуть потоки грошових надходжень у вигляді хабарів за надані посади; реальною буде нагода поставити на «хлібне» місце довірену людину, щоб та перерозподіляла грошові потоки в потрібних напрямках. Бо попередні канали в силу відомих причин «засвічені»: директор Калуського ТМО перебуває під слідством за хабар у розмірі 1000 доларів.

Василь ГОЛОВЧАК наголошує, що його звернення через ЗМІ до прокурора Калуського району, слід вважати депутатським запитом щодо необхідності опротестування згаданого рішення Калуської районної ради.


Версія для друку На першу сторінку