>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/29/200706:25 PM

Полтавська обласна організація УНП заявляє, що політичні опоненти ведуть проти неї брудну кампанію
Полтавська обласна організація Української народної партії заявляє, що проти неї ведеться потужна брудна кампанія, спрямована на усунення представників партії з керівних посад у виконавчій владі і вимагає від правоохоронних органів розслідувати політичні мотиви злочинних дій проти представників партії. Про це йдеться у Заяві полтавської обласної організації УНП від 28 травня 2007 року.
Полтавська обласна УНП звертає увагу на те, що «у лютому-березні ц.р. була розгорнута наклепницька інформаційна кампанія з дискредитації голови Полтавської обласної організації УНП, керівника апарату Полтавської облдержадміністрації Сергія СОЛОВ’Я». При чому, як зазначається у заяві, «звинувачення, які закидали СОЛОВ’Ю, не знайшли підтвердження, про що свідчать офіційні відповіді міліції і прокуратури».
В заяві нагадується, як «у ніч з 17 на 18 травня, у власному будинку, невстановлені злочинці жорстоко побили тимчасово виконуючого обов’язки голови Полтавської райдержадміністрації, депутата районної ради, голову Полтавської районної організації УНП Сергія АНТОНЮКА. З численними травмами АНТОНЮК перебуває в лікарні.».
Крім того, обласна організація УНП звертає увагу на той факт, що «протягом останніх двох років було порушено три кримінальні справи щодо голови Новосанжарської райдержадміністрації, представника УНП Миколи ДОЛИНИ. Усі справи закриті за відсутності складу злочину». В той же час у Шишацькому районі «політичні сили, що представляють так звану „коаліцію”, прагнуть звільнити з посади голову райдержадміністрації, представника Української народної партії Миколу ОСТРОВЕРХОГО».
На переконання обласної організації УНП «мета всіх цих акцій очевидна: усунути з посад у виконавчій владі представників опозиційної Української народної партії і замінити їх на „своїх” людей».
В зв’язку з цим, Полтавська обласна організація Української народної партії «вимагає від правоохоронних органів термінового і якісного розслідування справ, пов’язаних з діяльністю посадових осіб – членів нашої партії, і притягнення до відповідальності не тільки виконавців, але й замовників злочинних дій». У заяві вимагається розглянути насамперед «політичні мотиви в діях зловмисників».


Версія для друку На першу сторінку