>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/22/2003

Валерій АСАДЧЕВ: “Микола АЗАРОВ вирішив зірвати бюджетний процес”

“Безпрецедентним фактом втручання виконавчої влади у роботу парламенту” назвав народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ скликання першим віце-прем’єром і міністром фінансів Миколою АЗАРОВИМ Комітету ВР з питань бюджету на засідання (всупереч закону про роботу парламентських комітетів) “з метою змусити членів комітету відмінити своє рішення щодо подання проекту бюджету-2004 на перше читання”.

“Пропозиції Бюджетного комітету зробили проект Закону “Про Державний бюджет України на 2004 рік” більш соціальним, більш “українським” (наприклад, збільшені кошти на розвиток української мови, культури)”, - повідомляє Валерій АСАДЧЕВ. “Вочевидь, Миколу АЗАРОВА такий бюджет не влаштовує”, - припускає депутат.

Разом з тим Валерій АСАДЧЕВ нагадує, що “пропозиції Бюджетного комітету – це лише пропозиції, надані уряду до другого читання, і, згідно з діючим законодавством, вони можуть бути не врахованими”. Тож, на його переконання, “переглядати або скасовувати пропозиції Комітету зараз немає сенсу”.

Виходячи з цього, Валерій АСАДЧЕВ заявляє, що “сьогоднішнє скликання Комітету за ініціативи міністра фінансів потрібно сприймати однозначно – Микола АЗАРОВ свідомо пішов на зрив бюджетного процесу і несе за це персональну відповідальність”.


Версія для друку На першу сторінку