>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/10/2003

Валерій АСАДЧЕВ: “Україна – це суцільна економічна зона, де відмиваються і йдуть у тінь величезні суми грошей”

Говорячи про спеціальні економічні зони – питання, що розглядалося сьогодні в парламенті – народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ зазначив, що “на сьогодні Україна – це суцільна економічна зона, де відмиваються і йдуть у тінь величезні суми грошей”. На його думку, “все це відбувається через те, що логіка дії СЕЗ абсолютно спотворена”.
“Спеціальні економічні зони не повинні мати пільгового оподаткування, оскільки через надання пільг, при ввезенні через СЕЗ імпортованих товарів, страждає український виробник”, - вважає Валерій АСАДЧЕВ. На його переконання, “на всій території України повинні діяти однакові податкові закони, що забезпечить чесну конкуренцію”. Щодо стимулювання виробництва, Валерій АСАДЧЕВ пропонує робити це через систему видатків бюджету, “коли в бюджет всі платять однаково, а потім через видатки бюджет допомагає конкретним категоріям громадян, підприємств, сільськогосподарським виробникам та іншим – через систему кредитування і зменшення відсотків за кредитами”.
Валерій АСАДЧЕВ також підкреслив, що “існуюча зараз система оподаткування й адміністрування податків дозволяє відшукувати різноманітні шляхи тінізації економіки, а створення СЕЗ – є одним з цих шляхів”. Тому, на його думку, “на сьогодні для України головне – зробити цю систему простою й прозорою”.

Версія для друку На першу сторінку