>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/21/2003

Валерій АСАДЧЕВ сподівається на “безпроблемне прийняття проекту Закону “Про Державний бюджет на 2004 рік” в першому читанні”

Сьогодні під час ранкової прес-конференції Бюджетний комітет ВР презентував свої висновки та пропозиції до проекту закону “Про Державний бюджет України на 2004 рік (перше читання)”. Підписаний у присутності журналістів варіант бюджету-2004, запропонований комітетом, був переданий народним депутатам для ознайомлення.
Говорячи про відмінності законопроекту про Державний бюджет-2004 Бюджетного комітету від аналогічного урядового, голова комітету, народний депутат України Петро ПОРОШЕНКО підкреслив “підвищення соціальної спрямованості бюджету, зокрема забезпечення міжтарифних співвідношень в оплаті праці та ліквідацію соціальної заборгованості”. За його словами, “пріоритетами в роботі комітету також були збільшення обсягів дохідної частини бюджету зі збереженням її реальності та без підвищення податкового навантаження; відновлення життєздатності місцевих бюджетів; підтримка сільськогосподарської галузі; формування в бюджеті складової розвитку”.
Попри на суттєві зміни, які витримав урядовий проект бюджету в комітеті, народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ пророкує підтримку парламентом цього законопроекту. Депутат вважає, що “Бюджет буде проголосований в першому читанні і переданий уряду для підготовки до другого”.

Версія для друку На першу сторінку