>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/14/2003

Валерій АСАДЧЕВ впевнений, що реальним чорнобильцям держава в змозі допомогти

На переконання народного депутата України, заступника голови Бюджетного комітету, члена політичної групи Української Народної Партії Валерія АСАДЧЕВА, “сьогоднішні реалії української економіки дозволили б надати допомогу чорнобильцям – але за умови, що по таку допомогу звертались би люди, які дійсно були учасниками ліквідації катастрофи, а не “уявні” пільговики, як це часто відбувається зараз”.

Що ж до постійного державного нагадування про саму катастрофу, на думку депутата, "це лише шкодить загальному інвестиційному клімату в країні, але не надає реальної допомоги постраждалим".

“Бюджет майже не займається екологічними проблемами належним чином”, - вважає Валерій АСАДЧЕВ. “Екологічний фонд, що діє зараз (він утворюється зі зборів та стягнень за різноманітні екологічні порушення) не є потужним, а через те, що 70% цього фонду належить місцевим бюджетам, облдержадміністрації нерідко намагаються впливати на нього, що не завжди сприяє ефективності його використання”, - каже депутат. Крім того, підкреслює він, “ревізія цього фонду досі не проводилася”.

Валерій АСАДЧЕВ також наголосив, що “екологічні проблеми потребують більшої уваги з боку держави та, можливо, пошуку інших форм їх фінансування”.