>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/01/2003

Валерій АСАДЧЕВ: “Бюджетний комітет запропонував варіанти компенсації бюджетного розриву в 2 млрд. грн”.

Проблеми взаємовідносин державного і місцевих бюджетів обговорювались сьогодні на нараді представників місцевих бюджетів з урядовцями (Микола АЗАРОВ), керівництвом Верховної Ради (Володимир ЛИТВИН), членами Бюджетного комітету (Петро ПОРОШЕНКО, Валерій АСАДЧЕВ). “Одним з головних питань, що вирішувалися на нараді, стало встановлення обсягу бюджетних розривів і пропозиції щодо варіантів їх компенсації”, - повідомив народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ.
За словами Валерія АСАДЧЕВА, “на сьогоднішній день існує загроза різноманітних соціальних проблем через бюджетний розрив у 2 млрд. грн.”. "Каменем спотикання" у цій проблемі він називає "введення нової ставки податку з доходів фізичних осіб".
“Зменшення ставки податку з доходів фізичних осіб є тим кроком, який в перспективі дозволить збільшити доходи бюджету”, - підкреслює Валерій АСАДЧЕВ. Разом з тим, він висловлює сумніви щодо такого збільшення “у перший рік його впровадження”. Причому, за його словами, “весь ризик недоотримання доходів лягає на місцеві бюджети”.
Валерій АСАДЧЕВ також повідомив, що “для подолання бюджетного розриву та для зменшення ризику для місцевих бюджетів, Бюджетним комітетом було запропоновано декілька варіантів, наприклад, створення компенсаційних фондів”. Водночас він наголосив, що “вибір варіанту компенсації – це суто політичне рішення, приймати яке буде уряд”.

Версія для друку На першу сторінку