>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/16/2003

Чим ЄЕП відрізняється від ЄС?
"Добре обрахувати економічну доцільність створення ЄЕП” вкотре закликав депутатів народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ під час розгляду цього питання на розширеному засіданні Бюджетного комітету, яке завершилося учора, 15 веренся, увечері. На переконання депутата, “керівні органи, утворення яких передбачено Угодою про формування ЄЕП, створюють серйозну загрозу, оскільки в разі підписання і ратифікації Угоди ні Верховна Рада, ні український уряд фактично не зможуть регулювати економічні питання у власній державі”.
“З цієї точки зору ЄЕП докорінно відрізняється від ЄС”, - зазначає Валерій АСАДЧЕВ. “У той час, як всі члени Євросоюзу мають цілком конкретні квоти голосів по всіх питаннях (причому навіть 4 найбільші країни: Брітанія, Німеччина, Франція, Італія – разом не мають більшості у керівних органах), у керівному наднаціональному органі ЄЕП при вирішенні питань щодо мита, державних монополій близько 80% голосів належатиме Росії”.
Апелюючи до досвіду країн-членів Євросоюзу, депутат також зазначає, що “для ухвалення такого рішення, як вступ до ЄС, ці країни проводили референдум, а не підписували угоди отак поспіхом, в один місяць”.
Валерій АСАДЧЕВ вкотре наполягає на необхідності проведення грунтовного економічного аналізу положень Угоди про формування ЄЕП.Версія для друку На першу сторінку