>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/30/2002

Олександр МОСІЮК: “Скнилівська трагедія продовжила потік “випадкових” смертей, які спіткають Україну останнім часом”

“Безвідповідальність і цинізм по відношенню до українських громадян пронизують всю владну вертикаль”, - вважає голова Аналітичної Ради Українського Народного Руху, директор дослідницьких програм Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Олександр МОСІЮК.

“Український Народний Рух вражений трагічною подією, яка трапилася 27 липня на Львівському летовищі і висловлює щирі співчуття родинам загиблих”, - повідомив Олександр МОСІЮК. На його думку, провина за загибель десятків невинних людей лежить на нинішній владі, діяльність якої сприяла поглибленню кризової ситуації у Збройних силах.

Голова Аналітичної Ради РУХу Олександр МОСІЮК зазначив, “що ця жорстока катастрофа продовжила потік “випадкових” смертей, які спіткають Україну останнім часом. Майже щотижня ми дізнаємося про чергові трагічні втрати гірників, щотижня внутрішньо здригаємося від безглуздо втрачених людських життів. Ситуація повторюється з вражаючою періодичністю. В кожному випадку знаходяться конкретні винуватці – керівники низових ланок, технічний персонал, інженери, офіцери тощо. Але ще жодного разу влада не визнала себе відповідальною за втрату своїх громадян”.

“Безвідповідальність і цинізм по відношенню до українських громадян пронизали всю владну вертикаль. Безкарне порушення Урядом Кінаха Закону України про бюджет, недофінансування і без того убогої статті витрат на українську армію, публічне словоблудство керівників правоохоронних органів щодо розслідування резонансних справ, відсутність винних у численних зловживаннях представників влади під час виборчої кампанії і вражаючі порушення правил безпеки на Львівському летовищі – явища одного порядку”, - зазначає директор дослідницьких програм Інституту ім. Пилипа Орлика Олександр МОСІЮК.

За словами голови Аналітичної Ради Олександра МОСІЮКА, “РУХ вимагатиме політичної відповідальності влади за низку трагедій в Україні, під час яких загинули мирні люди, і пропонує Верховній Раді України невідкладно розглянути питання про цивільний контроль за Збройними силами України та ухвалити відповідний закон”.

30.07.02, Прес-служба УНР


Версія для друку На першу сторінку