Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/24/2003

Валерій АСАДЧЕВ вважає бюджет-2004 “відверто антисоціальним”
“Колосальний дисбаланс урядового проекту бюджету на 2004 рік робить його антисоціальним”, - вважає народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету, член політичної групи Української Народної Партії Валерій АСАДЧЕВ. “У проекті відсутні механізми, які б дозволили збалансувати можливість збільшення ресурсу суб’єктам господарювання з потребами працівників бюджетної сфери”.
“Одночасне зменшення ставок чотирьох бюджетоформуючих податків зробить наповнення бюджету дуже проблематичним”, - переконаний Валерій АСАДЧЕВ. “Наприклад, лише зниження ставки податку з доходів фізичних осіб до 13% (зараз ефективна ставка по окремих регіонах 22%) зумовить недоотримання бюджетом приблизно 2,5 млрд.грн”, - каже він. В той же час, підкреслює депутат, “з урахуванням законодавчої вимоги про підвищення мінімальної зарплати до 237 грн., потреби в бюджетних коштах зростають”, але оскільки “фінансових ресурсів для забезпечення цього зростання не існує, в бюджеті-2004 передбачені доплати до 237 грн”.
Втім, наголошує Валерій АСАДЧЕВ, “застосування доплатного механізму зумовить ряд нових проблем: урівняння в оплаті праці низькокваліфікованих кадрів з висококваліфікованими, фактично, вижене останніх з бюджетної сфери”.


Версія для друку На першу сторінку