Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


Hide details for 20072007
Hide details for СерпеньСерпень
Новини
01.08.2007 Вихід ЖОВТЯКА з УНП – `перша ластівка` жорстких дискусій на партійному з`їзді 2 серпня, - Ярослав ДЖОДЖИК
`Заява Євгена ЖОВТЯКА про вихід з лав УНП, яку він подав сьогодні, 31 липня, Правлінню партії, - перша ластівка жорстких дискусій, якими супроводжуватиметься партійний з`їзд 2 серпня`, - заявив керівник Центрального виборчого штабу УНП, заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК.
Новини
01.08.2007 2 серпня з`їзд УНП вирішить, як партія піде на вибори
2 серпня 2007 р. о 10:00 в Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6) відбудеться ІІІ етап ІX з`їзду Української народної партії. Остаточний перелік питань, які розгляне з`їзд, затвердить Центральний провід УНП. Його засідання відбудеться сьогодні, 1 серпня, о 18:00.
Новини
01.08.2007 Ярослав ДЖОДЖИК: «Українці, як і поляки, оцінять переваги єдиної Європи»
«Українці, як і поляки, оцінять переваги єдиної Європи», - так заступник голови Української народної партії, голова Тернопільської обласної організації УНП Ярослав ДЖОДЖИК прокоментував результати опитування, проведеного 29 червня-2 липня Центром вивчення громадської думки у Польщі, згідно з яким 89% громадян цієї країни висловили своє задоволення членством країни в ЄС.
Новини
01.08.2007 Михайло РАТУШНИЙ: «Служба безпеки України має розслідувати порушення принципів енергетичної безпеки, допущені урядом та Фондом держмайна»
«Служба безпеки України має розслідувати порушення принципів енергетичної безпеки, допущених урядом та Фондом держмайна, при включенні активів стратегічних підприємств атомної промисловості у фонд концерну `Укратомпром”,” - заявив представник «Правиці» від Української народної партії Михайло РАТУШНИЙ. Так він прокоментував заяву заступника секретаря РНБО Юрія ПРОДАНА щодо порушення основ державної політики у сфері енергетичної безпеки, які були визначені на засіданні Ради національної безпеки і оборони 9 грудня 2005 р. та затверджені указом Президента. Згідно з урядовою ухвалою № 456 від 14 березня та №824 від 13 червня 2007 р., до статутного фонду концерну «Укратомпром» включені активи національної енергетичної компанії «Енергоатом» і підприємств атомної промисловості, що не підлягають приватизації, на загальну суму близько 21 млрд. грн. ПРОДАН вважає, що державні постанови «створюють умови для «розмивання» державного пакету акцій стратегічних підприємств шляхом додаткової емісії», що призведе до втрати державного контролю над цими стратегічними підприємствами.
Новини
01.08.2007 Ярослав ДЖОДЖИК звертає увагу, що кандидатів у нардепи все більше і більше змушують приховувати власні доходи від виборців
На суттєву розбіжність у переліку документів, які повинні були подавати кандидати в народні депутати напередодні виборів 2002, 2006 та 2007 років, вказує керівник Центрального штабу Української народної партії, заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК. `Якщо у 2002 році я, як кандидат у народні депутати, подавав декларацію про доходи свої та членів моєї родини, у 2006 році – лише декларацію про власні доходи, то тепер ніякої декларації взагалі не вимагається`, - зазначає він.
Новини
01.08.2007 Олександр ТОДІЙЧУК: „Подальше підвищення мита на російську нафту може бути компенсоване лише системними діями уряду”
„Підвищення мита на нафту для України є черговою демонстрацією переходу Росії до взаємин на суто прагматичній основі. Україна має бути готовою до подальшого зростання цін на енергоносії, згідно світових тенденцій”, - заявив представник „Правиці” від Української народної партії, координатор з питань реалізації Меморандуму Україна-ЄС у сфері енергетики, викладач кафедри енергетики та енергоефективності Міжнародного інституту менеджменту Олександр ТОДІЙЧУК. Так він прокоментував інформацію про підвищення експортного мита на російську нафту з 1 серпня на 11,6% або на 23,3 долари за тонну. Як відомо, 1 червня 2007 року експортне мито на російську нафту було підвищене на 28,3%, або на 44,2 долари за тонну.
Hide details for ЛипеньЛипень
Новини
31.07.2007 Львівська УНП вимагає створити спеціальну обласну комісію з контролю використання бюджетних коштів на подолання наслідків аварії в Ожидові
З пропозицією створити спеціальну обласну комісію, яка проконтролює ефективність використання коштів, виділених урядом для подолання наслідків аварії в Ожидові виступила Львівська обласна організація Української народної партії. Про це заявив голова Львівської обласної організації УНП Богдан КОЗАК на позачерговій сесії Львівської облради.
Новини
31.07.2007 Ганна СКРИПНИК: `Скажи, які культурні акції підтримує твоя політична сила, – і я скажу, хто ти`
«З огляду на акції, які підтримує Партія регіонів, зрозуміло які культурні цінності, - а значить і спосіб життя, - представники цієї політичної сили хочуть нав’язати суспільству», - вважає представник «Правиці» від Української народної партії, директор Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України, академік Ганна СКРИПНИК. Так політик прокоментувала проанонсований концерт Першого міжнародного фестивалю «Золоті хіти шансону», який має відбутися під патронатом секретаря міської ради Ялти і одночасно керівника виборчого штабу Партії Регіонів у Криму Олексія БОЯРЧУКА. У концерті мають взяти участь такі виконавці, як, приміром, гурт «Лісоповал».
Новини
31.07.2007 Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ: «Уряд ЯНУКОВИЧА має можливість продемонструвати боротьбу з корупцією на прикладі своїх харківських однопартійців»
«Віце-прем’єр Микола АЗАРОВ, який заявив про необхідність створення загальноукраїнської програми боротьби з корупцією, має можливість продемонструвати відданість задекларованим намірам, розслідувавши діяльності члена Партії регіонів, мера Харкова Михайла ДОБКІНА», - заявив представник «Правиці», голова Харківської \обласної організації Української народної партії, колишній віце-голова Харківської ОДА Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ. Так він прокоментував інформацію, оприлюднену віце-президентом Тендерної палати України Миколою ТОВСТАНОВСЬКИМ, про порушення у державних закупівлях, що їх припустилися харківські підприємства та виконком на суму 300 млн. грн. Найбільш поширеними порушеннями законодавства про державні закупівлі були допуск до одночасної участі у тендері юридичних осіб з однаковим засновником та приховування інформації про реальний стан підприємств - учасників державних закупівель.
Новини
31.07.2007 ДОНЕЧЧИНА. Головне завдання виборчої кампанії – донести цінності українського демократичного блоку – може залишитися невиконаним?
`Президент дав другий шанс своїм однодумцям об’єднатися, сформулювати свої ключові політичні цінності та донести їх до людей. На жаль, ситуація, що складається із формуванням місцевих виборчих штабів, викликає серйозне побоювання, що головне завдання виборчої кампанії – донесення цінностей українського демократичного блоку – залишиться невиконаним`, - заявив представник «Правиці», голова Донецької обласної організації Української народної партії, колишній віце-голова Донецької ОДА Олександр КЛИМЕНКО, коментуючи перебіг процесу формування місцевих виборчих штабів.
Новини
30.07.2007 Юрій КОСТЕНКО: «Спроби МОРОЗА заблокувати проведення позачергових виборів 30 вересня – політична провокація, спрямована на дестабілізацію ситуації в Україні»
Як «політичну провокацію, спрямовану на підрив стабільності в українській державі», розцінив спроби Олександра МОРОЗА забезпечити конституційну більшість депутатів українського парламенту та заблокувати всі попередні політичні рішення щодо проведення 30 вересня позачергових виборів один з лідерів «Правиці», лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО. Про це він заявив в ефірі УР-1.
Новини
30.07.2007 На з`їзді 2 серпня УНП затвердить партійний список
«Лише незначні уточнення будуть внесені у список кандидатів у депутати від УНП під час роботи партійного з’їзду 2 серпня 2007 року – порівняно з тим, який був затверджений на з`їзді УНП 9 квітня`, - заявив один з лідерів «Правиці», лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО під час ефіру на УР-1. Він повідомив, що до списку блоку `Наша Україна-Народна самооборона` УНП подасть близько 50 кандидатур».
Новини
30.07.2007 Євген ЖОВТЯК: “Ліквідувати «зарплати в конвертах» допоможе лише зниження податкового пресу”
“Кроком, що допоможе підвищити рівень життя та вивести економіку з «тіні», - в тому числі, ліквідує таке ганебне явище, як зарплати в «конвертах», - є зниження податкового пресу на фонд заробітної плати та саму зарплату», -- так представник «Правиці» від Української народної партії Євген ЖОВТЯК прокоментував висновки експертів науково-дослідного інституту інформатизації і моделювання економіки Міністерства економіки. Експерти констатували, що рівень зарплати в Україні в 3,1 рази відстає від оптимального. При цьому, із середньої щомісячної заробітної плати обсягом в 4 тис. грн. – лише 1,3 тис. грн. припадає на її «офіційну» частину.
Новини
30.07.2007 Іван ЗАЄЦЬ: «Українська прокуратура має перевірити висновки казахської експертизи, яка фактично визнала винним у «фосфорній» катастрофі Миколу РУДЬКОВСЬКОГО»
«Українська прокуратура має негайно перевірити висновки «Залізниць Казахстану» , адже на карту поставлено не стільки ділову репутацію міністра транспорту Миколи РУДЬКОВСЬКОГО та голови «Укрзалізниці» Володимира КОЗАКА, як української держави загалом», - заявив представник «Правиці», перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ. Згідно заяви прес-служби компанії «Залізниці Казахстану», причиною техногенної катастрофи у Львівській області стало порушення технології проведення колійних ремонтних робіт. В день аварії на залізничному полотні поблизу Ожидова проводили ремонтні роботи із застосуванням машин важкого типу, які зазвичай підвищують температуру залізничного полотна. Температура повітря під час проведення ремонтних робіт становила понад 30 градусів тепла, температура рейок - більш, як 50 градусів. Водночас, як зазначають казахські фахівці, робота машин на залізничному полотні безпечна за температури рейок не більше, як 43 градуса тепла.
Новини
30.07.2007 Степан ХМАРА: «Відмова СДПУ(о) від участі у виборах спричинить масову втечу «есдеків» у Партію регіонів»
«Віктор МЕДВЕДЧУК та об’єднана Соціал-демократична партія, які були уособленням режиму екс-президента Леоніда КУЧМИ, назавжди сходять з політичної сцени», - так представник «Правиці» від Української народної партії Степан ХМАРА прокоментував рішення з’їзду СДПУ(о) не брати участі в дострокових виборах. На з’їзді також була прийнята відставка голови партії, екс-голови адміністрації Леоніда КУЧМИ Віктора МЕДВЕДЧУКА.
Новини
30.07.2007 Степан ХМАРА: «АЗАРОВ має розпочати боротьбу з корупцією з підзвітних йому відомств»
«Чільники Партії регіонів мають розпочати боротьбу з корупцією з тих державних органів, які вони очолюють», -- так представник «Правиці» від Української народної партії Степан ХМАРА прокоментував заяву першого віце-прем’єра з питань фінансів Миколи АЗАРОВА, в якій йшлося про створення в Україні єдиної антикорупційної стратегії. 29 липня під час зустрічі з головою делегації Атлантичної Ради США Уільямом Міллером АЗАРОВ заявив, що в Україні потрібно розробити загальнодержавну стратегію подолання корупції.
Новини
30.07.2007 Ярослав ДЖОДЖИК бачить спроби створити «клони» УНП
Проявом `синдрому клонування` вважає інформацію про створення громадсько-політичного «Українського народного блоку», до якого увійшли Всеукраїнська Чорнобильська народна партія «За добробут та соціальний захист народу», Партія відродження села і партія «Україна соборна» керівник Центрального штабу «Правиці», заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК. Він вважає `симптоматичним`, що ця інформація з`явилася одразу після інтерв`ю лідера УНП Юрія КОСТЕНКА, в якому він не виключив можливості ухвалення з`їздом партії рішення про самостійний вихід на дострокові парламентські вибори.
Новини
27.07.2007  Юрий КОСТЕНКО: Мегаблок не распадется даже в оппозиции
Yтро.ua, 26 июля, 2007 г.
Новини
27.07.2007 Іван ЗАЄЦЬ: «Без затвердження державної програми щодо збереження та розвитку острову Коса Тузла, Україна втратить частину своєї території»
Україна опинилася перед реальною загрозою втрати частини своєї території. Через процеси розмиву території і деформацію південно-східного краю острова щороку змивається декілька гектарів землі, натомість гроші, які виділяються на впорядкування Тузли витрачаються не зрозуміло куди»,– заявив представник «Правиці», перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ, коментуючи заяву заступника генерального прокурора України – прокурора Криму Віктора ШЕВЧУКА, що бюджетні кошти, які виділяються на берегоукріпні роботи на острові Коса Тузла, використовуються неефективно.
Новини
27.07.2007 Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ: «На Харківщині досягла апогею політична істерія: «Російський блок» вимагає відновити пам’ятник Сталіну»
«Відновлення пам’ятника СТАЛІНУ, яке ініціює харківська філія «Російського блоку», - межує з втратою почуття реальності”, - заявив представник «Правиці», голова Харківської обласної організації Української народної партії Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ. Так політик прокоментував заяву чільника харківського відділення «Російського блоку» Геннадія МАКАРОВА, що Йосипу СТАЛІНУ, який мовляв, об’єднав українські землі, необхідно відновити пам’ятник в Коломаці, який 1956 року знесли самі місцеві жителі.
Новини
27.07.2007 Євген ЖОВТЯК: «Верховна Рада VI скликання має створити умови для функціонування ринку землі вже з початку 2008 року»
«За відсутності цивілізованого ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні неможлива ефективна робота ринкової економіки», - заявив представник «Правиці» від Української народної партії Євген ЖОВТЯК. Так політик прокоментував заяву голови Державного комітету земельних ресурсів Ігоря ЯЦУКА, про необхідність ухвалення додаткових законопроектів для ефективної діяльності ринку землі, після відміни 1 січня 2008 року мораторію на купівля-продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні.
Новини
27.07.2007 Василь ЧЕРВОНІЙ: «Пропозиції транслювати російські радіостанції в Криму та на сході України мають стати приводом для пильної уваги прокуратури»
Заклики комуніста Леоніда ГРАЧА до трансляції російського „Маяка” та „Голосу Росії” в Криму та східних областях України - мають стати приводом для пильної уваги прокуратури”, - - заявив представник «Правиці» від Української народної партії Василь ЧЕРВОНІЙ. Так політик прокоментував, заяву депутата Верховної Ради 5 скликання, комуніста Леоніда ГРАЧА, в якій він закликав до організації трансляції на території Криму та східних областей України російських радіостанцій «Маяк» і «Голос Росії».
Новини
27.07.2007 Ярослав ДЖОДЖИК: «Скнилівська трагедія, як і «фосфорна катастрофа» на Львівщині, свідчать про нехтування безпекою громадян»
«Навчена гіркім досвідом катастроф, українська влада при організації заходів від відпочинкових – до стратегічних, перш за все, зобов’язана зважати на безпеку громадян», – так прокоментував п’яту річницю Скнилівської трагедії голова центрального штабу „Правиці”, заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК.
Новини
26.07.2007 ХАРКІВЩИНА. У Коломаці вшанували гетьмана Івана МАЗЕПУ
Урочистості з нагоди 320-річниці з дня обрання Івана МАЗЕПИ гетьманом Лівобережної України відбулися у селищі Коломак, що на Харківщині.
Новини
26.07.2007 Володимир СТУПАК: «Храми Чернігова повинні бути включенні у реєстр всесвітньої спадщини ЮНЕСКО»
«Храми Чернігова отримали реальний шанс бути включеними у реєстр всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, оскільки історичну та культурну цінність Архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» визнано на найвищому рівні – французька делегація на чолі з відомим в усьому світі директором Паризького Лувру Анрі ЛОРЕТТ ознайомилися з експозицією Чернігівського історичного музею імені В.В.Тарновського, відвідали Спасо-Преображенський і Борисоглібський собори, Колегіум, побували в Антонієвих печерах, які можуть стати одним з чудес України. Французи підкреслили, що історико-архітектурні та культурна спадщина Чернігова заслуговує на світове визнання», – заявив представник «Правиці», голова Чернігівської обласної організації Української народної партії Володимир СТУПАК.
Новини
26.07.2007 Борис КОЖИН: «Перебування Чорноморського флоту РФ в Криму працює «не на спільну безпеку», а на задоволення імперських амбіцій Росії»
«Коли останній російський моряк залишить Україну в 2017 році, як і передбачено базовими російсько-українськими угодами, – це автоматично посилить безпеку наших морських кордонів», - заявив представник ”Правиці» від Української народної партії, перший командувач Військово-Морських Сил України, віце-адмірал Борис КОЖИН. Так політик прокоментував заяву колишнього секретаря Ради безпеки Росії, депутата Держдуми Андрія КОКОШИНА щодо необхідності подовжити термін перебування Чорноморського флоту Росії в Криму заради «нашої загальної безпеки в регіоні». Російський політик вважає ЧФ РФ «важливим чинником стабільності в російсько-українських стосунках».
Новини
26.07.2007 Степан ХМАРА: “Поки країною правитимуть клани, в Україні не виконуватимуться права людини”
“Цілком закономірними” назвав представник “Правиці” від Української народної партії, колишній дисидент, Степан ХМАРА висновки щодо виконання прав людини Української Гельсінської спілки, оприлюднені 25 липня. У звіті спілки, зокрема, відзначено, що з 2005 року суттєво погіршилось виконання прав людини, - приміром, партії не включають в свої списки громадян, які не належать до відповідних бізнес-кланів. Крім того, спостерігається застосування тортур у деяких правоохоронних органах, спеціалізованих медичних установах та військових частинах. Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна КАРПАЧОВА здебільшого займається політичним піаром, ніж захистом прав людини, відзначає Українська Гельсінгська спілка.

  <<Попередня сторінка | Наступна сторінка>>