07/08/2005
Апеляційний суд Києва підтвердив законність призначення членів Національної ради з телерадіомовлення. Голова Нацради Віталій ШЕВЧЕНКО складає з себе депутатські повноваження

Сьогодні апеляційний суд Києва відмовив колишньому народному депутату України та колишньому члену Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергію АКСЕНЕНКУ в оскарженні постанов ВР про призначення в квітні нинішнього року членами Національної ради Юрія ПЛАКСЮКА і Віталія ШЕВЧЕНКА.

Відразу ж після оголошення цього судового рішення Віталій ШЕВЧЕНКО, не чекаючи початку розгляду в суді справи про сумісництво, подав до ВР заяву про складання ним депутатських повноважень.

Таким чином, заявляє голова Національної ради Віталій ШЕВЧЕНКО, провалилася провокація зі спробою паралізувати діяльність контрольно-регулятивного органу в сфері телерадіоінформаційних відносин, на що сподівалися деякі телерадіокомпанії – власники ліцензій, отриманих в обхід Національної ради. “Я вдячний суддям, які не дозволили втягнути себе в кон’юнктуру тіньових політичних торгів і проявили принциповість у цій важливій справі”, – наголосив він.


Матеріали сайту Української Народної Партії