05/27/2003
Володимир ЧЕРНЯК вважає, що в Україні існує одна криза – криза влади

“Основна криза, яка існує в Україні – це криза влади, а всі інші кризи – похідні. 12 років у нас існує системна криза системи влади. Без її подолання неможливо розв’язувати інші протиріччя”, - заявив у Луцьку під час проведення Дня УНП, народний депутат України, член політичної групи УНП, професор Володимир ЧЕРНЯК.
Наголосивши, що все більше повноважень зосереджується в руках органу, про який в Конституції нічого не сказано – Адміністрації Президента, він висловив думку про необхідність “перевернути піраміду влади: менше повноважень нагорі, більше – внизу”.
Для цього, вважає він, достатньо “дозованих змін до Конституції”. “Сценарій, пропонований Президентом, лише поглибить кризу влади”, - переконаний один з найдосвідченіших українських політиків, професор Володимир ЧЕРНЯК.
Одним з питань, які треба розв’язати на шляху подолання цієї кризи, наголошує він, є “чи здатна демократична опозиція об’єднатися навколо одного лідера, а не трьох?”. “Є варіанти. Але ми прагнемо, щоб опозиція об’єдналася навколо одного кандидата – ЮЩЕНКА”, - зазначив Володимир ЧЕРНЯК.

Матеріали сайту Української Народної Партії