12/21/2005
Антон БУТЕЙКО: «В СНД нас підштовхували, в ЄС нам треба встигнути»

21 грудня з робочим візитом Вінниччину відвідав перший заступник глави МЗС України, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. У залі засідань Вінницької облдержадміністрації відбулась зустріч високопосадовця з лідерами обласних осередків політичних партій та рухів. Темою обговорення стали плюси і мінуси вступу України до ЕС, зовнішню політику України щодо якого покликані роз’яснювати представники відомства відповідно до Державної програми європейської інтеграції України в ЕС.

Під час свої промови гість запевнив, що Україна буде й надалі рухатись в напрямку інтеграції до європейської спільноти, оскільки це вигідно і з позицій економічної безпеки, і з точки зору прискорення закордонних інвестицій в українську економіку.

Ведучи мову про декларування принципів «Україна: європейський вибір» перший заступник глави МЗС України зазначив, що ще кілька років тому далі за декларацію намірів справа не заходила. Після Помаранчевої революції Україна отримала реальні шанси, і було б прикро ними не скористатися. Реальні вигоди від вступу до ЄС, на думку державного діяча, очевидні: вимоги та передумови вступу України до ЄС є гарантом добробуту народу України. Адже це і захист прав людини, і встановлення певного прожиткового рівня, і свобода ЗМІ, і верховенство права, реформа судової системи.


Матеріали сайту Української Народної Партії