11/04/2005
Фракція УНП вимагає від парламенту і Уряду ліквідувати несправедливу диференціацію зарплат і пенсій

“Запровадити закони, які якнайшвидше ліквідують проблему розмежування людей, породжену несправедливою диференціацією зарплат і пенсій” закликав сьогодні парламент і Уряд з трибуни ВР від імені фракції Української народної партії перший заступник голови УНП Іван ЗАЄЦЬ.

Іван ЗАЄЦЬ наголосив, що з наближенням виборів набирає розмахів тенденція наростання соціальної диференціації між громадянами. “Для 2-3% громадян, як правило пов‘язаних з владою, встановлюються зарплати та пенсії, які у 20-30 разів перевищують середні розміри їх по країні. Якщо середньомісячна пенсія нині складає 384 грн., то зарплата та пенсія багатьох високопосадовців 15-20 тис. грн.”, - зазначив він.

Перший заступник голови УНП також нагадав, що вчора фракція УНП голосувала саме за обмеження максимального розміру пенсій для міністрів, народних депутатів, високопосадових чинів міліції, прокуратури тощо, пенсія яких нині перевищує середній її рівень по державі в кілька десятків разів, тоді як “більшість фракцій голосували проти обмеження максимального рівня пенсій”. Зокрема, Іван ЗАЄЦЬ наголосив на позиції комуністів, котрі щодня “багато говорять про соціальний захист громадян”.

“УНП хоче нагадати панам комуністам, що в комуністичні часи існував так званий “партійний максимум”, за яким партійні комуністичні провідники мали підвищені доходи, але все-таки, обмежені” і висловив здивування, “чому ж нинішні комуністи так швидко забули цю практику?”.


Матеріали сайту Української Народної Партії