06/10/2005
Борис ЗАГРЕВА: “УНП буде відстоювати збільшення повноважень органів місцевого самоврядування”

“Фракція Української народної партії у парламенті буде відстоювати збільшення повноважень органів місцевого самоврядування”, – заявив під час зустрічі з головами сільських і селищних рад та керівниками підприємств Луцького району народний депутат України, голова обласної організації Української народної партії Борис ЗАГРЕВА. Першочерговим кроком у цьому напрямку народний депутат вважає необхідність зміни схеми надходжень до місцевих бюджетів, - кошти мають надходити не через субвенції, дотації та трансферти з державного бюджету, а напряму.

“При прийнятті законопроекту “Про внесення змін до Конституцій України” фракція УНП відстоюватиме прийняття відповідних змін, які збільшать повноваженя органів місцевого самоврядування, і лише після того можливо проводити адміністративно-територіальну реформу”, – переконаний парламентарій.

У заході, який був ініційований Луцькою райдержадміністрацією та Луцькою районною радою, також взяли участь народний депутат, член фракції БЮТ Євген КИРИЛЬЧУК, голова райдержадміністрації Богдан ПРУС, голова райради Юрій СУРГЕНТ, представники місцевої влади та органів місцевого самоврядування.


Матеріали сайту Української Народної Партії